New Sosire Japonia capac Orașului Tokyo broderie moda șapcă de baseball bumbac reglabil negru hip hop snapback hat 0
New Sosire Japonia capac Orașului Tokyo broderie moda șapcă de baseball bumbac reglabil negru hip hop snapback hat 1
New Sosire Japonia capac Orașului Tokyo broderie moda șapcă de baseball bumbac reglabil negru hip hop snapback hat 2
New Sosire Japonia capac Orașului Tokyo broderie moda șapcă de baseball bumbac reglabil negru hip hop snapback hat 3
New Sosire Japonia capac Orașului Tokyo broderie moda șapcă de baseball bumbac reglabil negru hip hop snapback hat 4
New Sosire Japonia capac Orașului Tokyo broderie moda șapcă de baseball bumbac reglabil negru hip hop snapback hat 5

Etichete: cobra kai copil, nud ciucure, femei de moda, maternitate bluze si topuri pentru gravide, legalis 4000, nezuko papusa de sex, hat pentru femei, șapcă de baseball feminin, pistol airsoft, bucket hat pentru femei.

PLATA:

1. vom accepta doar alipay.Dacă aveți orice întrebare despre modul de a plasa o comanda va rugam sa ne contactati

LIVRARE : 1.Este nevoie de aproximativ 3 până la 5 zile pentru a pregăti, pentru că de prea multe comenzi pentru noi de zi cu zi,sper că puteți înțelege. 2.vă rugăm să verificați adresa implicită înainte de plasarea comenzii.dacă doriți să schimbați adresa,vă rugăm să ne amintească la o dată după plata. 3.logistica noastră moduri include China Post Air Mail,Epacket,www.evenimenterotary.ro mod standard.China Post Air mail: 25-45 de zile.

www.evenimenterotary.ro mod standard,în jur de 20-30 de zile epacket: 11-25 zile de asemenea,în America de Sud,timpul de livrare este un pic cam lung ,în jur de 60 la 75 de zile pentru a măsura distanța.FAQ 1. cum de a urmări coletul meu?puteți urmări în www.evenimenterotary.ro platforma de 2. nu te sprijini de-a face en-gros și picătură de transport maritim?da,facem.există mulți clienți care fac picătură de transport maritim și en-gros din magazinul nostru.doar fă-o,te rog, 3.eu nu sunt mulțumit cu pălărie,cum poți rezolva această problemă?draga mea,vom verifica fiecare pălărie înainte de expediere.și bun de ambalare de mare de aer geanta pentru a proteja.deci, vă rog, nu vă faceți griji dacă produsele deteriorate pe drum,vă rugăm să contactați cu mine la o dată.sper că vom putea rezolva cu un firiendly mod.pentru bărbați a făcut rupt,cumpărătorul ar trebui ca responsabilitatea.dacă pălăria este bun,doar că nu satisface,vă rugăm să returnați-l la noi,ca politica de retur,cumpărătorul ar trebui să ia taxa de costul de transport.va vom returna după ce mărfurile și confirmă că este bine.

• culoare: negru
  • Timpul De Livrare: 7-45 zile,se bazează pe modul în care alegeți
  • Stil: Casual
  • Material: Bumbac
  • Numele Departamentului: Adult
  • Dimensiune: 55-60cm
  • Tip De Element: Sepci De Baseball
  • Palarie: O Mărime
  • Gen: Unisex
  • Curea Tip: Reglabil
  • Nume De Brand: OIGOTTEKI
  • Model Tip: Scrisoare
  • Numărul De Model: A1

Luis Elpelotero13

2020-08-25

Отличное качество, реально

Aleksandr27 54B

2020-10-10

We purchase for present to father. I like it so I will buy another one for myself.thank you!

Azzedinefouzi

2020-09-30

Good quality. It came very fast. I really liked it.

Luis Daddy 03

2020-09-08

czapka szła bardzo długo nie rozumiem dlaczego 18.07 była już w Polsce a doszła 02.09

Garfieldcatfan