Noul copil, anti-alunecare PU Piele Romirus copilul mocasini prima walker moale cu talpi Nou-născut 0-2 ani Adidași de Marcă pantofi pentru Copii 0
Noul copil, anti-alunecare PU Piele Romirus copilul mocasini prima walker moale cu talpi Nou-născut 0-2 ani Adidași de Marcă pantofi pentru Copii 1
Noul copil, anti-alunecare PU Piele Romirus copilul mocasini prima walker moale cu talpi Nou-născut 0-2 ani Adidași de Marcă pantofi pentru Copii 2
Noul copil, anti-alunecare PU Piele Romirus copilul mocasini prima walker moale cu talpi Nou-născut 0-2 ani Adidași de Marcă pantofi pentru Copii 3
Noul copil, anti-alunecare PU Piele Romirus copilul mocasini prima walker moale cu talpi Nou-născut 0-2 ani Adidași de Marcă pantofi pentru Copii 4
Noul copil, anti-alunecare PU Piele Romirus copilul mocasini prima walker moale cu talpi Nou-născut 0-2 ani Adidași de Marcă pantofi pentru Copii 5

Etichete: bărbați adidas, mocassin homme, copii walker, pantof casual sport, babi, babay fata, dl pantof de copil, teva papuceii copil, cos ratan, pantofi pentru copii copii nou-nascuti.

1. Depindem de satisfacție al clienților noștri pentru a reuși.Prin urmare, feedback-ul dvs. este extrem de important pentru noi. 2. Dacă sunteți mulțumit cu produsele noastre, vă rugăm să ne lăsați feedback-ul activ, vă mulțumesc! 3. Contactați-ne înainte de a părăsi orice feedback negativ!Vom lucra cu tine pentru a rezolva orice probleme.

Dimensiune Talpa Lungime De Varsta Copilului

NE Dimensiune 1 11cm 0-6 Luni Copilul

NE Dimensiune 2 12cm 6-12 Luni Copilul

NE Dimensiune 3 13cm 12-18 Luni Copilul

NE Dimensiune 4 14cm 18-24 Luni Copilul

1.Articolul va fi postat cu numărul de urmărire în termen de 2 zile lucrătoare după ce plata este finalizată sau ELIMINATE.Și ne va urma pe www.evenimenterotary.ro adresa NUMAI.Vă rugăm să asigurați-vă că adresa de pe www.evenimenterotary.ro ai dat este corect.(În același timp, susținem, de asemenea, EMS,DHL și FedEx Express.Dacă doriți pentru a comanda cantități mari de mărfuri și bucurați-vă de cele mai bune servicii express, vă rugăm să ne contactați înainte de plată.) 2. Timp estimat de livrare(cu excepția week-end și de sărbători): (1) la Aproximativ 8 până la 20 de zile lucrătoare de la: Australia, Canada, Japonia, Malaezia, Coreea de Sud, Singapore, marea BRITANIE, statele UNITE ale americii; (2) la 9 la 30 de zile lucrătoare de la: Franța, Spania, Grecia, Norvegia, Suedia, Belgia, Irlanda, Germania; (3) Aproximativ 10 până la 45 de zile lucrătoare pentru: toate celelalte țări; (4) timpul de Livrare este estimat și nu poate fi 100% garantat ; 3. Am plătit toate taxele poștale înainte de expediere.În plus, vânzătorul nu este responsabil pentru eventualele taxe de import sau orice alte taxe vamale în țara dumneavoastră. 4. Vă rugăm să ne contactați pentru lămuriri dacă nu sunteți de acord cu oricare dintre termenii sau condițiile se menționează în această pagină înainte de orice achiziție.Cumpara de pe www.evenimenterotary.ro este o soluție reciproc contract cu caracter obligatoriu.Multumesc.

• Tip De Element: Prima Pietoni
  • Model Tip: Culori Amestecate
  • Calitate: De Înaltă Calitate
  • Varsta: 0-2 Varsta Copilului