NVMe PCIE USB3.1 HDD Cabina de M. 2 SSD la USB Hard Disk Cazul Tip C 3.1 M pentru Conector Cabina pentru samsung 960 evo m.2 0
NVMe PCIE USB3.1 HDD Cabina de M. 2 SSD la USB Hard Disk Cazul Tip C 3.1 M pentru Conector Cabina pentru samsung 960 evo m.2 1
NVMe PCIE USB3.1 HDD Cabina de M. 2 SSD la USB Hard Disk Cazul Tip C 3.1 M pentru Conector Cabina pentru samsung 960 evo m.2 2
NVMe PCIE USB3.1 HDD Cabina de M. 2 SSD la USB Hard Disk Cazul Tip C 3.1 M pentru Conector Cabina pentru samsung 960 evo m.2 3
NVMe PCIE USB3.1 HDD Cabina de M. 2 SSD la USB Hard Disk Cazul Tip C 3.1 M pentru Conector Cabina pentru samsung 960 evo m.2 4
NVMe PCIE USB3.1 HDD Cabina de M. 2 SSD la USB Hard Disk Cazul Tip C 3.1 M pentru Conector Cabina pentru samsung 960 evo m.2 5

Etichete: adata xpg, m.2 usb c, 2tb flash, adata ssd, disk pc, nv, lama de tuns iarba, samsung ssd, samsung evo 860, unitate pci.

Descrieri: model Produs: NVMe HDD Cabina Principală Chipset: Jmicron JMS583 Protocol: NVMe Conector: TIP C de Mare Viteza: 10Gbps Cauza Culoare: Argintiu și Negru Suport de interfață: USB3.1 LA M. 2 CHEIE-M HDD Cabina de dimensiune: 125mm*40mm*10mm Aplicație : pentru Joc 3D, 4K video ,Muzică HIFI, RAM Imagine ect.Sistem de sprijin: WinXP/Vista/Win7/Win8/WIN10 32-bit/64-bit MAC10.8 sau mai mare NVMe Supriority: 1. până theperformance 2. scăderea întârziere 3. reduce puterea disipată 4. IPO-uri de SSD va crește Notă: M-conectare cheie , Numai suport Nvme Protocol în Cazul în care Hard disk-protocol este NVME M. 2, se poate folosi cu acest driver caz.

Pachetul include 1 x USB 3.1 Tip-C NVME SSD Cabina 1 x Tip C Cablu 1 x Șurubelniță

1)Vom accepta alipay aici

2)Toate principalele carti de credit sunt acceptate prin plată securizat procesor Ecscrow

1. TRANSPORT LA NIVEL MONDIAL. (Cu excepția unor țări și APO/FPO)

2. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.

3. Am doar nava a confirmat pentru adrese.Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare.

4. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință.

5. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători.Timp de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta.

6. Dacă nu ați primit comanda după 30 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați.Vom urmări comanda dumneavoastră și de a lua înapoi la tine asap.

1. 12 luni Garanția limitată a Producătorului pentru produsele defecte (excluzând elementele deteriorate și/sau utilizate în mod abuziv după primire).Accesorii vin cu o garanție de 3 luni.

2. Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil).Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră.NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O

GARANȚIE EXPIRAT.

3. Rambursare:

1)Ai 7 zile pentru a ne contacta și de 30 de zile de la data primirii.În cazul în care elementul este în posesia ta mai mult de 7 zile, acesta va fi considerat utilizat și NU VOM ISSUEA RESTITUIRE SAU de ÎNLOCUIRE pentru tine.NU există EXCEPȚII!

Costul de livrare este suportat de către ambele vânzător și cumpărător în jumătate.

2).Toate produsele returnate TREBUIE să FIE în ambalajul original și TREBUIE să ne FURNIZAȚI cu transport număr de urmărire, motiv specific pentru a reveni, și ID-ul comenzii.

3).Va vom returna INTEGRAL SUMA adjudecată, la primirea bunului în starea inițială și ambalare, cu toate componentele și accesoriile incluse, DUPĂ ATÂT Cumpărător și Vânzător a anula tranzacția de la www.evenimenterotary.ro.SAU, puteți alege să aveți un înlocuitor.

Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe www.evenimenterotary.ro!

1) Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!

2) mulțumiți de feedback-ul este puterea noastră de a insista, noi vă solicităm să ne contactați imediat

înainte de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să putem răspunde în mod satisfăcător ta

preocupări, este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știi despre ele!

• Plug Type: UE Plug
  • Carcasa Din Material: Aluminiu