Instrument Instrument De Putere Electric Cheie Șurubelniță Electrică Cheie De Impact Reîncărcabilă Socket Spanner Electric Fără Perii Cheie De Impact 0
Instrument Instrument De Putere Electric Cheie Șurubelniță Electrică Cheie De Impact Reîncărcabilă Socket Spanner Electric Fără Perii Cheie De Impact 1
Instrument Instrument De Putere Electric Cheie Șurubelniță Electrică Cheie De Impact Reîncărcabilă Socket Spanner Electric Fără Perii Cheie De Impact 2
Instrument Instrument De Putere Electric Cheie Șurubelniță Electrică Cheie De Impact Reîncărcabilă Socket Spanner Electric Fără Perii Cheie De Impact 3
Instrument Instrument De Putere Electric Cheie Șurubelniță Electrică Cheie De Impact Reîncărcabilă Socket Spanner Electric Fără Perii Cheie De Impact 4
Instrument Instrument De Putere Electric Cheie Șurubelniță Electrică Cheie De Impact Reîncărcabilă Socket Spanner Electric Fără Perii Cheie De Impact 5

Etichete: motor fără perii, set cheie, cheie de impact, cam instrument, hazet cheie dinamometrică, instrumente instrumente de putere, fără perii screwdrive, unghiul de impact wrench, outillage, fără perii cheie.

Nume: Fără Fir Fără Perii Cheie De Impact

Adaptat la 18V acumulator Makita

Nu Compitable pentru DC18WA Baterie

Caietul de sarcini

Culoare: Negru+albastru

Nu Viteza de Încărcare: 0 - 10000 rpm

Impactul frecvență: 0 - 1000 ipm

Cuplu maxim: 520N.M

Patrat De Antrenare:1/2"

Caracteristici

-520N.M cuplu mare, fără trepte de viteză comutator schimbare.

-Puternic cheie electric, multi-scop

-Tungsten ax din oțel de înaltă duritate și rezistență la uzură.

-Potrivit pentru site-ul de construcție rafturi, de întreținere, de prelucrare a lemnului, etc.

-Motorul fără perii nu generează scântei atunci când este de lucru, iar motorul nu are uzura.

Memento:

Acest aparat are înainte și înapoi de rotație.

Înainte de rotație are două viteze: viteza Mare si viteza mica.

Rotația inversă a două funcții: Una viteză normală și una de auto-funcția de oprire.

"1X cheie electric" această opțiune nu include baterii și accesorii!

Notă:

1. Vă rugăm să permiteți-1-3mm eroare din cauza manuală de măsurare.vă rugăm să asigurați-vă că nu minte înainte de a licita.

2. Din cauza efecte de iluminare, luminozității setările de contrast etc, ar putea exista unele mici diferențe în tonul de culoare al imaginilor și elementul real!

3. Despre acest produs, având în vedere lot de producție problemă la diferite etape de fabrica, pot fi diferite de marca de pe eticheta, dar vă rugăm să fiți siguri că calitatea produsului este aceeași.Aceasta este ceea ce ne poate garanta și promisiune.Dacă te deranjează acest lucru, vă rugăm să cumpere cu atenție.Vă mulțumesc!

Noi oferim un produs bun cu cel mai bun pret,ne-am sprijini cu Ridicata/Picătură de Transport maritim Pentru

1. Pentru Picătură de Transport maritim comanda, te rog remarca"dropshipping ordine", vom prioritiza.

2. Pentru en-Gros/Drop comenzi de Livrare, dacă aveți orice idei cu privire la prețul sau pachetului,vă rugăm să ne contactați în avans,

noi vă va oferi cele mai bune servicii pentru a satisface cerintele dumneavoastra.

Ce metode de plată pot utiliza pe ailexpress?

Pe aplicația noastră puteți utiliza următoarele metode de plată

Visa, MasterCard, Maestro,American Express, Alipay Banlance, QIWI, Boleto,

bancontact, iDeal, Przelewy24,SMS-uri de Plată în

Rusia(MTC, Megafon, Beeline, Tele2)Și www.evenimenterotary.ro Buzunar.

Pe site-Ul nostru(PC)puteți următoarele metode de plată

Visa, MasterCard, Maestro, Transfer Bancar, Webmoney,

Yandex.Bani, Western Union, QIWI, DOKU, MercadoPago, Bpleto,bancontact,

TEF, iDeal,Giropay, Sofort Banking, Carte Bancaire(Carte Albastră), Przelewy24,

Plata prin SMS în Rusia(MTC, MegaFon, Beeline, Tele2)

Plată în numerar(Euroset, rusă Post), și www.evenimenterotary.ro Buzunar

Dacă te întâlnești orice problemă atunci când se face plata,

vă rugăm să contactați www.evenimenterotary.ro Centru de Servicii pentru Clienți pentru a cere ajutor:

Standard De Transport Maritim

www.evenimenterotary.ro Standard de Transport:timp de livrare Estimat despre 20-45 zile lucrătoare

Aer înregistrat Mail:timp estimat de livrare aproximativ 35-60 zile lucrătoare

Adauga:numărul De urmărire va fi actualizat în 3-5 sau mai multe zile

Express Shipping

DHL :Aproximativ 3-10 zile lucrătoare

E-EMS/EMS:Aproximativ 3-10 zile lucrătoare

Adauga:numărul De urmărire va fi actualizat în 5-7 zile sau mai mult

Economia Transport

China Post:Despre 35-60 zile lucrătoare

Add:informații de urmărire va fi actualizat în 5-10 zile.

Notă:Economia mod de transport maritim nu au outboard informațiile de expediere

• instrument: Instrument de putere, Instrument Electric chei
  • Pătrat De Antrenare: 1/2"
  • Utilizare: DIY acasă
  • Dimensiuni: ca spectacol cinematografic
  • Tip: Cheie De Impact, Reîncărcabil Cheie Electric
  • Sursa De Alimentare: Baterie
  • Puterea Nominală De Intrare: 2580W
  • Tensiune Nominală: 18V
  • Impactul Frecvență: 0 - 1000 ipm
  • instrument de putere: Electric, cheie, Șurubelniță Electrică
  • Tensiune nominală interval: Curent ALTERNATIV monofazat și DC 50V și de mai jos
  • Nume De Brand: JUNEFOR
  • Nu-Sarcină De Viteză: 10000RPM
  • Frecvența: 50/60HZ
  • Numărul De Model: Electric cheie/surubelnita, Cheie Electric, Electrice Cheie
  • Cuplul Maxim: 520N.M

Nvnnvn68

2020-12-10

Super! It turns like a wretched!

Jonata Dajovem

2020-11-20

Fast Delivery (9 days to Stavropol territory), track number was tracked to destination, excellent packaging, the goods correspond to the description. For this money, a very good assistant in the garage and not only. Thank you very much to the seller.