Elegant Shouder Corpul Salopetă Pentru Femei Salopeta Sexy De Pe Umăr Fitness Backless Jambiere Bodycon Salopeta Pentru Femei De Vară 2020 0
Elegant Shouder Corpul Salopetă Pentru Femei Salopeta Sexy De Pe Umăr Fitness Backless Jambiere Bodycon Salopeta Pentru Femei De Vară 2020 1
Elegant Shouder Corpul Salopetă Pentru Femei Salopeta Sexy De Pe Umăr Fitness Backless Jambiere Bodycon Salopeta Pentru Femei De Vară 2020 2
Elegant Shouder Corpul Salopetă Pentru Femei Salopeta Sexy De Pe Umăr Fitness Backless Jambiere Bodycon Salopeta Pentru Femei De Vară 2020 3
Elegant Shouder Corpul Salopetă Pentru Femei Salopeta Sexy De Pe Umăr Fitness Backless Jambiere Bodycon Salopeta Pentru Femei De Vară 2020 4
Elegant Shouder Corpul Salopetă Pentru Femei Salopeta Sexy De Pe Umăr Fitness Backless Jambiere Bodycon Salopeta Pentru Femei De Vară 2020 5

Etichete: pentru femei de ansamblu, backless montate salopeta, Un Umăr, salopeta lunga, jambiere, costum de vulpe jambiere, 2018 salopeta, simplu salopeta eleganta, salopeta, simplu salopeta eleganta, salopeta femei.

1. Din cauza diferitelor metode de măsurare, Poziția și tesatura stretch, de date va avea o abatere de 1-2 cm .Dimensiunea diagramă este numai pentru referință.

2. Diferența de culoare pot exista între diferite ecranului de computer , specifice, vă rog, în natură prevalează.

3. Vă rugăm să consultați unitatea de conversie: 1 INCH=2,54 CM SAU 1 CM=0.39 INCH

DIMENSIUNE(CM)

Pwin

Bustul

Talie

Solduri

Lungime

Am

XL

Mă puteți ajuta să alegeți dimensiunea?

Sigur,nu ezitați să ne întrebați dacă nu sunteți sigur cu privire la dimensionare.Suntem iscusit la dimensionare.Aici sunt informatiile de care avem nevoie să știm:

Dacă aveți o bandă,spune-ne: 1. underbust 2.bustul 3.hip-4.de obicei dimensiunea de sutien

Dacă nu aveți o bandă,spune-ne de toate dimensiunile informații despre tine,cu atât mai bine.(Cu excepția vârstă,înălțime și greutate,acestea sunt inutile)

Când tu pleci de la comanda mea?

De obicei, ne va livra comanda dvs. în 2 zile lucrătoare după ce plata a fost Confirmată.www.evenimenterotary.ro are nevoie de 24 de ore pentru a verifica plata.

Cum știu ordinele mele au fost expediate?

După ce am trimis bunurile dumneavoastră, starea comenzii dumneavoastră va fi "Bunuri în Așteptarea Acceptării" .Asta înseamnă că am expediat comanda.

Cum pot urmări comanda mea?În cazul în care pentru a obține numărul de urmărire?

După ce-am expediat comanda, un număr de urmărire va apărea.Puteți urmări comanda dumneavoastră, cu ajutorul oferit informații de urmărire după 3-7 zile lucrătoare de mai jos doua metode:

1. Veți găsi informații de logistică pe pagina cu detaliile comenzii

2.Puteți urmări comanda pe 17track site-ul sau site-ul web al companiei maritime.17track site-ul:

Despre Feedback-Ul

Dacă nu sunteți mulțumit cu ceva ,vă rugăm să ne contactați în primul timp înainte de a pleca feedback-ul.Vom încerca noastre cele mai bune pentru a satisface și pentru a rezolva problema.Dacă vă place produsele noastre , vrea să plece de cinci stele și feedback-ul .Vom aprecia și vă oferă o reducere data viitoare.

• Tip: plus dimensiune femei salopeta
  • Type2: picătură de transport maritim,en-gros
  • Material: Spandex
  • Stil: casaul,sexy,elegant
  • Decor: NICI unul
  • Dimensiune: S,M,L
  • Tip De Element: Salopete & Salopetă
  • Model Tip: Solid
  • Lungime: Full Length
  • Se Potrivesc De Tip: Skinny
  • Numărul De Model: salopeta casual
  • Varsta: Varsta 18-35 Ani
  • Tesatura Tip: Postav
  • Nume De Brand: Adogirl
  • Gen: FEMEI
  • Type3: club de noapte salopeta

Urax Jan

2020-09-08

Super cute love shopping with them everything looks great

Californiaboi86

2020-08-24

2nd color ordered! Really like this item!! Well made! Go for it! I'm a 32J, 5'6, size 8-10 & like the large fit on me.