Burghiu Electric Titularul Single-Putere cap Rotativ Instrumente Suport Polizor Suport Rack Prindere Polizor de Foraj de Bază pentru DIY pentru prelucrarea Lemnului 0
Burghiu Electric Titularul Single-Putere cap Rotativ Instrumente Suport Polizor Suport Rack Prindere Polizor de Foraj de Bază pentru DIY pentru prelucrarea Lemnului 1
Burghiu Electric Titularul Single-Putere cap Rotativ Instrumente Suport Polizor Suport Rack Prindere Polizor de Foraj de Bază pentru DIY pentru prelucrarea Lemnului 2
Burghiu Electric Titularul Single-Putere cap Rotativ Instrumente Suport Polizor Suport Rack Prindere Polizor de Foraj de Bază pentru DIY pentru prelucrarea Lemnului 3
Burghiu Electric Titularul Single-Putere cap Rotativ Instrumente Suport Polizor Suport Rack Prindere Polizor de Foraj de Bază pentru DIY pentru prelucrarea Lemnului 4
Burghiu Electric Titularul Single-Putere cap Rotativ Instrumente Suport Polizor Suport Rack Prindere Polizor de Foraj de Bază pentru DIY pentru prelucrarea Lemnului 5

Etichete: diy mini banc de foraj, suport vertical de foraj, standul de gaurire, polizor titular, instrumente de tamplarie cleme, un exercițiu de extensie, cutie de foraj, 220 v șurubelniță electrică, titular de gaurit, burghiu ascuți.

Un singur cap de Burghiu Electric suport Suport Polizor Rack Stand cu Clemă pentru prelucrarea Lemnului

Caracteristici:

Multifunctional burghiu electric suport, care poate fi instalat cu 2 masini de gaurit electrice simultan, și poate fi, de asemenea, încărcat cu un burghiu electric orizontal.

Acesta este utilizat pentru a detalia găuri și lustruire.

Deține burghiu electric (poziția unui burghiu electric folosit pentru a organiza un mâner), diametrul este de aproximativ 43mm/1.69 în și despre 38mm/1.49 în.

Cu Fier piedestal, solid și durabil.

Caietul de sarcini:

Material: Metal

Culoare: Ca imagine afișată

Dimensiune produs: aprox. 41x14.5x25cm/16.14x5.7x9.84in

Greutate neta: cca. 1519g

Inaltime: aprox. 400mm/15.74 în

Accident vascular cerebral: aprox. 60mm/2.36 în

Notă:

Vă rugăm să permiteți-1-3mm diferă datorită măsurare manual.

Datorită diferite de afișare și de lumină diferite, imaginea nu poate reflecta culoarea reală a elementului.Vă mulțumim pentru înțelegere.

1 x Burghiu Electric Titular

Picătură De Transport Maritim De Servicii.

1.Nu există nici un stoc limitat pentru a îndeplini ordinele pe o bază de zi cu zi.

2.Pentru USA/CA /RU de transport maritim este rapid.

3.Prioritate de livrare,livrare rapida in 48 de ore.

4.Nu factura sau receip sau materiale promoționale incluse.

Transport La Nivel Mondial. (Cu excepția unor țări și APO/FPO) 1. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.

2. Am doar nava a confirmat pentru adrese.Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare.

3. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință.

4. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători.Timp de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta.

5. Dacă nu ați primit orderafter de 30 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați.Vom urmări comanda dumneavoastră și de a lua înapoi la tine asap.Scopul nostru este satisfactia clientului!

6. Timp De Livrare:

1. Aveți la dispoziție 7 zile pentru a ne contacta și de 30 de zile de la data primirii.În cazul în care elementul este în posesia ta mai mult de 7 zile, acesta va fi considerat utilizat și NU VOM ISSUEA RESTITUIRE SAU de ÎNLOCUIRE pentru tine.NU există EXCEPȚII!

Costul de livrare este suportat de către ambele vânzător și cumpărător în jumătate.

2. Toate produsele returnate TREBUIE să FIE în ambalajul original și TREBUIE să ne FURNIZAȚI cu transport număr de urmărire, motiv specific pentru a reveni, și ID-ul comenzii.

3. Va vom returna INTEGRAL SUMA adjudecată, la primirea bunului în starea inițială și ambalare, cu toate componentele și accesoriile incluse, DUPĂ ATÂT Cumpărător și Vânzător a anula tranzacția de la www.evenimenterotary.ro.SAU, puteți alege să aveți un înlocuitor.

4. Vom suporta toate cheltuielile de transport maritim în cazul în care produsul(ele) este (sunt) nu ca publicitate.

Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil).Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră.NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O

GARANȚIE EXPIRAT.

Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe www.evenimenterotary.ro!

Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!Feedback-ul este foarte important.Vă rugăm să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să putem efectua până satisfactia dumneavoastra.

Este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știm despre ele!

• DIY Consumabile: Pentru prelucrarea metalelor
  • Material: Metal