Led-uri Oglindă Lumini Kit cu 10 Becuri 3Color Estompat 10Brightness Nivel USB Oglindă Șir Lumina pentru Machiaj Dressing 0
Led-uri Oglindă Lumini Kit cu 10 Becuri 3Color Estompat 10Brightness Nivel USB Oglindă Șir Lumina pentru Machiaj Dressing 1
Led-uri Oglindă Lumini Kit cu 10 Becuri 3Color Estompat 10Brightness Nivel USB Oglindă Șir Lumina pentru Machiaj Dressing 2
Led-uri Oglindă Lumini Kit cu 10 Becuri 3Color Estompat 10Brightness Nivel USB Oglindă Șir Lumina pentru Machiaj Dressing 3
Led-uri Oglindă Lumini Kit cu 10 Becuri 3Color Estompat 10Brightness Nivel USB Oglindă Șir Lumina pentru Machiaj Dressing 4
Led-uri Oglindă Lumini Kit cu 10 Becuri 3Color Estompat 10Brightness Nivel USB Oglindă Șir Lumina pentru Machiaj Dressing 5

Etichete: lumina șir net, 3w ip65 led-uri lumina, ploaie de lumină string, ip65 led inbouw, ip65 led lumina fața locului, rgb ip65 led-uri lumina, ip65 led lumina de ceață, înstelat șir de lumină, lumina de neon string, ip65 led s1.

10 becuri de lumină oglindă cu 3 moduri de culoare și estompat 10 niveluri de luminozitate, permițându-vă pentru a face-up, fără a dăuna sau care prezintă probleme pentru ochii tăi.

Caracteristici:

10 becuri cu 3 culori iluminat: 2800-3500k cald/3800-4500k alb natural/5500-7000k alb rece.

Reglabil 10 niveluri de luminozitate, oferind o multime de luminozitate pentru machiaj în întuneric pentru nevoi diferite.

USB electrice de joasă tensiune-suport, ușor și convenabil de încărcare.

Cu bandă dublu-adezivă de fixare, montare ușoară și dificilă care se încadrează off.

Transparent casete nu va lăsa urme pe oglinda atunci când doriți să scoateți la lumină.

Fir lung poate fi ascuns în bulb baza de tărăgănat în abajur, bec distanta mai la 280mm/11.02 în.

Caietul de sarcini:

Material: PC & ABS

Intrare: DC5V/1A

Sursă de lumină: 8pcs 2835leds / bec

Culoare lumină: 2800-3500k cald; 3800-4500k alb natural; 5500-7000k alb rece

Luminozitate: 10 nivele

Fascicul de unghiul: 270°

CRI: Ra>80

Durată de viață: 50000 h

Lider de sârmă: 2.3 metru / 7.55 ft

Bec dimensiune: 47 * 45mm / 1.9 * 1,8 în

Bec distanta: 280mm / 11.02 în

Pachetul greutate: 235g / 8.3 uncie

Dimensiuni ambalaj: 210 * 150 * 58mm / 8.3 * 5.9 * 2.3 în

Lista De Ambalare:

1 * Oglindă Lumina

1 Set * Schimb Autocolant

1 * Manual De Utilizare

1) Vom accepta Alipay, West Union, TT.Toate cardurile de credit sunt acceptate prin sigure de plată procesor ESCROW.

2) Plata trebuie să fie făcută în termen de 3 zile de la comanda.

3) Dacă nu puteți checkout imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile.

1. TRANSPORT LA NIVEL MONDIAL. (Cu excepția unor țări și APO/FPO)

2. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.

3. Am doar nava a confirmat pentru adrese.Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare.

4. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință.

5. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători.Timpii de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta.

6. Dacă nu ați primit expedierea în termen de 45 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați.Vom urmari expedierea și de a lua înapoi la tine cât mai curând posibil, cu un răspuns.Scopul nostru este satisfactia clientului!

7. Datorită statutului de stoc și diferențele de timp, vom alege pentru a navei articolul dvs. din primul depozit disponibil pentru livrare rapida.

8. Timp De Livrare:

1. Aveți la dispoziție 7 zile pentru a ne contacta și 30 de zile pentru a reveni de la data la care a fost primit.Dacă acest element este în posesia ta mai mult de 7 zile, se consideră că este folosit și NU VOM EMITE O RAMBURSARE SAU ÎNLOCUIRE.NU există EXCEPȚII!Costul de livrare este suportat de către ambele vânzător și cumpărător în jumătate.

2. Toate produsele returnate TREBUIE să FIE în ambalajul original și TREBUIE să ne FURNIZAȚI cu transport număr de urmărire, motiv specific pentru a reveni, și po ta#.

3. Va vom returna INTEGRAL SUMA adjudecată, la primirea bunului în starea inițială și ambalare, cu toate componentele și accesoriile incluse, DUPĂ ATÂT Cumpărător și Vânzător a anula tranzacția de la www.evenimenterotary.ro.SAU, puteți alege să aveți un înlocuitor.

4. Vom suporta toate cheltuielile de transport maritim în cazul în care produsul(ele) este (sunt) nu ca publicitate.

1. 12 luni Garanția limitată a Producătorului pentru produsele defecte (excluzând elementele deteriorate și/sau utilizate în mod abuziv după primire).Accesorii vin cu o garanție de 3 luni.

2. Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil).Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră.NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O GARANȚIE EXPIRAT.Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe www.evenimenterotary.ro!

Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!Feedback-ul este foarte important, vă rugăm să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să putem răspunde în mod satisfăcător preocupările dumneavoastră.

Este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știm despre ele!

• Nume De Brand: Tomshine
  • Certificare: NICI unul

Piskunovao71

2021-01-26