Cong Shao 80buc 15*28mm Culoare de Aur flatback Acrilice Picătură Stras pietre si cristale de cusut 2 Gaura Rochie de Mireasa Butonul CS225 0
Cong Shao 80buc 15*28mm Culoare de Aur flatback Acrilice Picătură Stras pietre si cristale de cusut 2 Gaura Rochie de Mireasa Butonul CS225 1
Cong Shao 80buc 15*28mm Culoare de Aur flatback Acrilice Picătură Stras pietre si cristale de cusut 2 Gaura Rochie de Mireasa Butonul CS225 2
Cong Shao 80buc 15*28mm Culoare de Aur flatback Acrilice Picătură Stras pietre si cristale de cusut 2 Gaura Rochie de Mireasa Butonul CS225 3

Etichete: dr. stone, 6000 de piatra, strass alb, 30x40mm piatra, glonț de piatră, botswana piatra, înalt de piatră, rusia piatra, 13x18 piatra, piatra onix.

Comanda dvs. va expediate la www.evenimenterotary.ro adresa, vă rugăm să confirmați adresa dvs. din nou .

>130$, gratuit-livrare prin EMS Sau DHL oferim transport gratuit doar prin china post air mail, nu EMS / DHL vă Mulțumesc pentru înțelegere.

100% De Brand Nou

Proiect Materiale : Acrilic Rhinestone

Proiect de Dimensiune : 15*28mm

Usuage: Pentru a face bijuterii rochii,îmbrăcăminte ,pantofi,genti,rochie de seara,Costume,Pălărie, telefon mobil coajă,DIY Accesorii ...

Notă:Diferite de tăiere și forma și dimensiuni va duce la o culoare ușor diferită.

Alt computer,telefon,diferite de timp producția de masă poate conduce culoare ușor diferite.

În general ,am trimis prin china post de aer, timpul de livrare este de aproximativ 20-60 zile (Argentina,Chile și Brazilia dura aproximativ 60-90 de zile, Dacă sunt urgente pentru a obține bunuri, puteți alege express (DHL, UPS, TNT,FEDEX, 5-10 zile), EMS 7-15 zile

Suport card de Credit,Paypal,Moneybookers,Visa,Mastercard,Western union, Transfer Bancar.Dacă doriți să plătiți prin altă metodă,vă rugăm să ne contactați prin intermediul trademanager sau e-mail

Feedback-ul pozitiv este foarte important pentru noi, vă rugăm să ne dea de cinci stele, feedback-ul!Dacă sunt utilizate pentru a da feedback-ul rău la furnizori, vă rugăm să nu cumpere produse din magazinul nostru, sau nu se ocupe cu orice probleme, vă mulțumim pentru cooperare și bunătatea ta.

Dacă mulțumit cu elemente, vă rugăm să ne dea feedback-ul pozitiv.Dacă nu sunt îndeplinite, vă rugăm să ne contactați înainte de a părăsi feedback neutru sau negativ.Vom încerca noastre cele mai bune pentru a rezolva problema până când sunteți mulțumit.

• Setați Tipul: No
  • Tip De Produs: Strasuri
  • Utilizarea: Saci
  • Nume De Brand: CongShao