Stongwell Animale Cârlig De Perete Minimalist Cap De Cerb Haina Cârlig Fără Pumni Cheie Cârlig Acasă Baie Bucatarie Decor De Perete Cuier 0
Stongwell Animale Cârlig De Perete Minimalist Cap De Cerb Haina Cârlig Fără Pumni Cheie Cârlig Acasă Baie Bucatarie Decor De Perete Cuier 1
Stongwell Animale Cârlig De Perete Minimalist Cap De Cerb Haina Cârlig Fără Pumni Cheie Cârlig Acasă Baie Bucatarie Decor De Perete Cuier 2
Stongwell Animale Cârlig De Perete Minimalist Cap De Cerb Haina Cârlig Fără Pumni Cheie Cârlig Acasă Baie Bucatarie Decor De Perete Cuier 3
Stongwell Animale Cârlig De Perete Minimalist Cap De Cerb Haina Cârlig Fără Pumni Cheie Cârlig Acasă Baie Bucatarie Decor De Perete Cuier 4
Stongwell Animale Cârlig De Perete Minimalist Cap De Cerb Haina Cârlig Fără Pumni Cheie Cârlig Acasă Baie Bucatarie Decor De Perete Cuier 5

Etichete: fructe cireșe elimina, vroom decor de perete, piperul, titular cheie de perete, cârlig de perete, titular cheie cutie de perete, cap de cerb pe perete, decor cerb, cârlig în baie, fonta se prăjește pan.

Parametrii de produse: Nume: Nordic Animale Minimalist Cârlig de Perete Stil: Modern Material: Rasina Culoare: Auriu & Negru & Alb & Retro Albastru & Argintiu & Trandafir Rosu & Albastru & Galben Forma: Cerb & Elephant & Cal & Capra & Rinocer & Girafa Dimensiune: 15 cm / 11.5 cm / 11.5 cm / 13 cm / 11 cm / 14,5 cm Greutate: Aproximativ 100 g / 120 g / 120 g / 130 g / 120 g / 130 g de Ambalare: Cutie de Carton + Spuma + Bubble Sac Pachetul Include: 1 buc x Nordice Animale Minimalist Cârlig de Perete element de: 1. 100% de Brand Nou Și de Înaltă calitate 2. Suprafața de Contact trebuie să fie curate și uscate 3. Apăsați strâns pe suprafața de contact 4. Folosit într-o suprafață relativ netedă 5. Material de calitate, neted, sigur, non-toxic si inodor.Perfect pentru orice camera, folosind-o pentru a crea o mare casă frumoasă.Mare decorativ antic cârlig de perete pentru casa, baie, se spală camera, oriunde te-ai nevoie pentru a adăuga stil și de stocare de perete.Poate fi folosit ca strat de cârlig, cârlig pălărie, chei, bijuterii cârlig și așa mai departe.Un cadou perfect pentru perete iubitor de artă.Observație: Datorită diferitelor monitoriza și efect de lumină,culoarea reală poate o ușoară diferit de imaginea de culoare.Vă rugăm să permiteți 1-3 cm diferă datorită măsurare manual.

1. Acest articol va fi trimis în termen de 5 zile lucrătoare de la confirmarea plății (cu excepția sărbătorilor legale). 2. Metode de plată acceptate: în Prezent, puteți plăti folosind Visa, MasterCard, Western Union, Qiwi și transfer bancar.Mai multe opțiuni de plată va fi disponibil pe www.evenimenterotary.ro în viitor.Mai departe despre plata întrebări, vă rugăm să consultați acestlink-ul http://help.www.evenimenterotary.ro/payment_method.html , poate te ajuta. 3. Pachetul nava cât mai curând posibil după ce plata dvs., Post air mail va lua în jurul valorii de 20-45 de zile , un an se va duce 20-60 zile , EMS ( 7-15 zile ) 4. În general, cele Mai multe comenzi sunt procesate în termen de 5-7 de afaceri de zile .Dar de întârziere de livrare s-ar întâmpla ca noastre de depozitare schimba in fiecare moment. 5. Transportul internațional este nevoie de o lungă perioadă de timp, vă rugăm să fie pacient, ne va fi închis cu grijă cele mai recente informații dinamice, coletul poate fi daune accidentale, inclusiv aplatizare, și chiar pierdut, vă rugăm să înțelegeți!Dacă nu ați primit pachetul,sau coletul este deteriorat,sau produsele defecte, vă rugăm să ne furnizați unele fotografii ca dovadă, dacă faptul este adevărat, vom retrimite un nou produs pentru tine.Orice cerințe, vă rugăm să ne spuneți înainte de trimiterea coletului, pentru că odată ce trimit colet, nu putem schimba nimic!Oferim transport gratuit este China post air mail, vă mulțumesc . 6. Pentru a oferi costul este foarte scump, de obicei, nu este în valoare de a returna produsele, dacă ați ales mărimea potrivită, sau nu-ți place, în mod normal, ne sfaturi vă păstrați-l, puteți vânzare la un prieten, sau ca un cadou trimite la prieteni, vă mulțumesc. 7. Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe vamale sau taxe la import.Este taxa de bază cetățenilor de a plăti impozite în conformitate cu legislația locală.Vă rugăm să plătească taxe vamale în conformitate cu politicile locale.Multumesc!!! 8.Vom lăsa FEEDBACK-ul POZITIV de la primirea de plată.Vă rugăm să ne contactați dacă nu sunteți mulțumit cu elementul după ce-l primească.Toate emalls va fi răspuns în termen de 1 zi lucrătoare.Dacă nu primiți răspunsul nostru.vă rugăm să re-a trimis e-mail și vă vom răspunde la tine cât mai curând posibil.

• Agățat Figurine Ornament: Animale Cheie Cuier
  • Arta Modernă Ambarcațiuni: Decor De Perete Diverse
  • Numărul De Model: RY-20041109
  • Dimensiune: About 15 cm / 11.5 cm / 11.5 cm / 13 cm / 11 cm / 14.5 cm