Creative Fluturat De Cartofi De Tăiere Multifuncțională De Bucătărie Din Oțel Inoxidabil Gadget Legume De Tăiere De Fructe Slicer Mână Puterea De Alimentare Elicopter 0
Creative Fluturat De Cartofi De Tăiere Multifuncțională De Bucătărie Din Oțel Inoxidabil Gadget Legume De Tăiere De Fructe Slicer Mână Puterea De Alimentare Elicopter 1
Creative Fluturat De Cartofi De Tăiere Multifuncțională De Bucătărie Din Oțel Inoxidabil Gadget Legume De Tăiere De Fructe Slicer Mână Puterea De Alimentare Elicopter 2
Creative Fluturat De Cartofi De Tăiere Multifuncțională De Bucătărie Din Oțel Inoxidabil Gadget Legume De Tăiere De Fructe Slicer Mână Puterea De Alimentare Elicopter 3
Creative Fluturat De Cartofi De Tăiere Multifuncțională De Bucătărie Din Oțel Inoxidabil Gadget Legume De Tăiere De Fructe Slicer Mână Puterea De Alimentare Elicopter 4
Creative Fluturat De Cartofi De Tăiere Multifuncțională De Bucătărie Din Oțel Inoxidabil Gadget Legume De Tăiere De Fructe Slicer Mână Puterea De Alimentare Elicopter 5

Etichete: aur curățător de legume, sigur slicer, mandolina slicer, bucătărie knif, vintage curățător de legume, foarfeca slicer, răzătoare de plastic, mâncare mașină de tocat, feliator ciuperci, violet curățător de legume.

Caracteristici:

100% De Brand Nou Și De Înaltă Calitate

Mare pentru a face de lux margini și vafe reduceri pe diverse fructe și legume.

Utilizați acest instrument de mare pentru a transforma lumesc de alimente într-o operă de artă.

Mare pentru a face de lux margini și vafe reduceri pe diverse fructe și legume.

Acest articol este un profesionist cartof cutter, un instrument esențial pentru patiserie profesionale filtru.

Cu design ergonomic, ușor de utilizat

Tip: Cartofi Prăjiți Cutter

Material: Otel Inoxidabil

Dimensiune: 22*10.5*6cm

Greutate: 50g

--Potrivit pentru hand-made chips-uri de cartofi, legume sau felii de pepene galben

Lista de pachete: 1 buc

Q1: Când vei trimite comanda mea?

A1: va Vom trimite comanda in 1-3 zile de la primirea de plată.

Q2: Poți să-mi trimiți o imagine reală?

A2: Toate imaginile de pe site-ul nostru sunt reale și luate de către noi înșine.Culoarea poate avea unele abatere între imagini și bunuri, pentru că fotografiile sunt luate în condiții de lumină și diferența de dimensiune a ecranului computerului.

T3: Pot urmari coletul meu?De ce nu există informații de urmărire?

A3:Toate parcelă avea informații de urmărire.Informațiile de urmărire poate întârzia câteva zile pe www.evenimenterotary.ro sistem, vă rugăm să nu vă faceți griji.

T4:de Ce nu pot primi coletul meu pentru o lungă perioadă de timp ?

A4:coletul poate întârziere de câteva zile, din cauza vremii nefavorabile și a altor situații neprevăzute.vom extinde protecția zile pentru tine .

Q5:Care pot alege pentru a trimite în țara mea ?

A5: Am în mod normal, selectați ePacket / China Post Aer Înregistrat Mail / www.evenimenterotary.ro Standard de Transport maritim , în mod normal, veți primi coletul în jurul valorii de 15-60 de zile în funcție de diferite țări.Vă rugăm să alegeți DHL sau EMS, dacă aveți nevoie.

Q7:Returnare Și Rambursare

Politica de retur: acceptam www.evenimenterotary.ro politica de returnare; Cumpărătorul plătește taxele de returnare.

Politica de rambursare: Vom oferi servicii de încredere politică.

• Dacă primiți bunuri rupt.Contactați-ne pentru Plin de bani restituire sau de înlocuire.

• Dacă nu ați primit bunurile în precizat timpul de livrare.Contactați-ne pentru Plin de bani restituire sau de înlocuire.

• Dacă primiți marfa cu probleme de calitate, contactati-ne pentru o jumătate sau întreaga sumă de rambursare.

• Orice disatified cu produsul, vă rugăm să ne contactați în primul rând, în loc de a deschide litigiu sau de a părăsi feedback-ul negativ.

Q8:Feedback-Ul

Dacă sunteți mulțumit cu elementul în timp ce acesta este în stare bună, am sincer să vă invităm să ne lăsați toate de 5 stele de rating de feedback-ul pozitiv.

Dacă sunteți disatisfied cu produs sau serviciu, vă rugăm să ne contactați în primul rând, vom furniza cele mai bune soluții și de a lucra mai greu pentru a oferi mai multe servicii excelente.

• Material: Din oțel inoxidabil + plastic
  • 5: Legume Fructe De Tăiere