Pentru Jeep Wrangler JK perioada 2007-2018 Motor Capota Grila Kit de Blocare Anti-Furt embly de Blocare Capota Prinde 0
Pentru Jeep Wrangler JK perioada 2007-2018 Motor Capota Grila Kit de Blocare Anti-Furt embly de Blocare Capota Prinde 1
Pentru Jeep Wrangler JK perioada 2007-2018 Motor Capota Grila Kit de Blocare Anti-Furt embly de Blocare Capota Prinde 2
Pentru Jeep Wrangler JK perioada 2007-2018 Motor Capota Grila Kit de Blocare Anti-Furt embly de Blocare Capota Prinde 3
Pentru Jeep Wrangler JK perioada 2007-2018 Motor Capota Grila Kit de Blocare Anti-Furt embly de Blocare Capota Prinde 4
Pentru Jeep Wrangler JK perioada 2007-2018 Motor Capota Grila Kit de Blocare Anti-Furt embly de Blocare Capota Prinde 5

Etichete: capota jeep wrangler, jk wrangler, hoodi, capota wrangler, jeep wrangler blocare, stergator jeep wrangler jk, jeep wrangler, acord de evacuare, gratar shaorma, capota de blocare.

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; culoare: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produs-desc { width: 100%; height: 209px; } #descriere { width: 100%; height: 50%; } #detalii { width: 100%; height: 50%; } .ui-cutie-titlu { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-greutate: bold; background-color: #ddd; text-ancora: moșteni; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-cutie-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; de frontieră-top: 1px solid black; }

Suport de Dropshipping și comerț cu Ridicata.

100% Originale și de Bună Calitate, cu acces Gratuit După-vânzare de Garanție.

Este fără foraj este necesar, înlocuiți doar direct.

Acesta vă poate ajuta să bloca masinile voastre capota embly de furt.

Măiestrie rafinat și design de moda, cu un preț rezonabil.

Este exterioare, cu capac de cauciuc de design, de a proteja elementele de sub capota de la furat.

ligent mașină echipată cu sistem de blocare,în condiții de siguranță pentru utilizare și păstrați-l în siguranță.

Caietul de sarcini:

Compatibil pentru Wrangler JK perioada 2007-2018

Culoare:Negru

Material:metal

Conținutul Pachetului:

1 x Anti-Furt Blocare Capota

2 x Chei

1 x Pachet Accesorii

Doar cele de mai sus pachetul de conținut, alte produse nu sunt incluse.

Notă: Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale.Măsurarea permis de eroare este +/- 1-3cm.

Despre Noi

Noi oferim un produs bun cu cel mai bun pret,ne-am sprijini cu Ridicata/Picătură de Transport maritim Pentru

1. Pentru Picătură de Transport maritim comanda, te rog remarca"dropshipping ordine", vom prioritiza.

2. Pentru en-Gros/Drop comenzi de Livrare, dacă aveți orice idei cu privire la prețul sau pachetului,vă rugăm să ne contactați în avans,vă vom oferi cele mai bune servicii pentru a satisface cerintele dumneavoastra.

Despre Plată

Dacă te întâlnești probleme atunci când efectuarea plății, vă rugăm să contactați www.evenimenterotary.ro Centru de Servicii pentru Clienți pentru a cere ajutor:

Despre Transferurile

1.Vom trimite comenzi URGENT termen de 2-5 zile(cu excepția week-end și de sărbătorile naționale) după ce plata dvs. este completat în mod normal.

2.Vă rugăm să scrieți completati adresa de livrare corecta numărul de telefon și codul poștal, în special Rusia și Belarus cumpărători, vă rugăm să confirmați numele tău complet.

3.Vă rog să observați că noi nu va fi responsabil pentru plata taxelor vamale.Vă rugăm să vamale clearance-ul de unul singur.

4.Noi oferim atât postul de transport maritim și exprima shippings.Pentru cele mai multe țări, post livrare durează aproximativ 25-35 de zile lucrătoare, și mai mult pentru unele țări ca Brazilia, Peru.

Expres transport inlcude DHL, EMS, www.evenimenterotary.ro Premium de Transport și Linii Speciale ca Aramex.Este nevoie de aproximativ 7 zile.(Se va întârzia, dacă țara dumneavoastră întâlni unele probleme,greva muncitorilor,vreme problemă și așa mai departe.)

Despre Servicii post-vânzare

Suntem vânzător de încredere, și ne-am nostru profesionist după-vânzare de servicii pentru toate obiceiurile noastre.Dacă există orice întrebare cu privire la scopul,vă rugăm să ne contactați în avans ,vom fi mereu aici până când veți obține un fericit răspunsul.

Despre Feedback-Ul

1. Vă rugăm să verificați pachetul și element atunci când vei ajunge cu grijă pentru a asigurați-vă că nu există nici o problemă.

2. Dacă aveți orice probleme sau nu sunt pe deplin mulțumit cu pachetul,vă rugăm să nu ezitați să ne contactați înainte de a părăsi feedback-ul negativ.Vom rezolva problema pentru a te satisface.

3. Dacă nu există nici o problemă, vă rugăm să ne lăsați 5 stele feedback-ul pozitiv.

Afirmația este cea mai mare motivația noastră ! ! !

• Tip De Material: Metal
  • Numele Modelului: Se potrivesc Jeep Wrangler JK perioada 2007-2018