Copii Pompier, Costume de Băieți Copii Haine Set Petrecere de Halloween Cosplay Roleplay Pompier, Costume pentru Adolescent Băieți cu Centura 0
Copii Pompier, Costume de Băieți Copii Haine Set Petrecere de Halloween Cosplay Roleplay Pompier, Costume pentru Adolescent Băieți cu Centura 1
Copii Pompier, Costume de Băieți Copii Haine Set Petrecere de Halloween Cosplay Roleplay Pompier, Costume pentru Adolescent Băieți cu Centura 2
Copii Pompier, Costume de Băieți Copii Haine Set Petrecere de Halloween Cosplay Roleplay Pompier, Costume pentru Adolescent Băieți cu Centura 3
Copii Pompier, Costume de Băieți Copii Haine Set Petrecere de Halloween Cosplay Roleplay Pompier, Costume pentru Adolescent Băieți cu Centura 4
Copii Pompier, Costume de Băieți Copii Haine Set Petrecere de Halloween Cosplay Roleplay Pompier, Costume pentru Adolescent Băieți cu Centura 5

Etichete: cosplay, bot costum fată, costumul, drrsses copii, droguri pompier, paw patrol costum petrecere, purim costum bărbați, bdsm cablajului bărbați, băiat fată costume, timp tinkerbell.

Tip de element:Copii costume de pompier

Pachetul inclus:

1.îmbrăcăminte set:Sacou+pantaloni+curea

2.îmbrăcăminte set cu jucarii:Sacou+pantaloni+curea+hat+jucarii

Dimensiune:90-180 cm

Culoare:Roșu, albastru, portocaliu (poate o ușoară diferență de culoare în funcție de setările monitorului)

Ocazie:petrecere de halloween cosplay

Există 2 tipuri de jucarii,ne va livra la întâmplare

Cumpărător Real spectacol

INFORMAȚII MAGAZIN

Transport

TRANSPORT GRATUIT în întreaga LUME PRIN China Post Air Mail sau ePacket.dacă depășește 2 KG ,va Vom trimite DHL ,Fedex,EMS,TNT.

Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe vamale sau taxe la import.

Va vom trimite bunurile în termen de 3-5 zile lucrătoare după ce plata a fost confirmată.Dacă plata nu este disponibil, comanda dvs. va fi închis automat.

Clienții ruși trebuie să ne dea receptor numele complet.

Transportul prin www.evenimenterotary.ro Standard de Transport pentru mai mult de 30kg bunuri este în 15-35 zile lucrătoare.Dacă ai nevoie de un element de urgență, vă Rugăm să ne contactați pentru a exprima de transport maritim.Vom calcula exprima costul de transport maritim pentru tine.Expres transport nevoie de aproximativ 3-7 zile pentru a ajunge.

Dacă nu ați luat-o în timp de transport maritim, vă rugăm să ne contactați fără ezitare.Vom verifica-l pentru tine, cu oficiul poștal și vamale.Pentru că, uneori, aceasta va fi amânată pentru trafic de zbor sau gemuri.Vă rugăm să nu deschideți disputa la noi, ne vom asuma responsabilitatea de a retrimite sau rambursare pentru orice obiect pierdut.

Pentru a proteja interesul dumneavoastră, vă rugăm să verificați adresele de expediere cu atenție atunci când plasarea unei comenzi.Noi nu va fi responsabil pentru pierderea element datorită greșit sau adresă necunoscută.

Starea de livrare este bazat pe urmărirea informațiilor furnizate de către oficiul postal/curier.

Vă rugăm să rețineți că nu suntem responsabili pentru orice taxe care pot suporta.

Vă rugăm să înțelegeți că transportul maritim pierdere, deși destul de rar, este o parte de tranzacționare on-line, vă rugăm să fie ușor de înțeles atunci când ceva dincolo de orice control afectează timpul de livrare (cum ar fi dezastrele naturale).

Vă rugăm să verificați cu atenție și să nu semneze parcelei dacă este rupt de la sosire.

Restituire/Rambursare/Înlocui

Suntem fericiți să accepte returnarea/restituirea/înlocuire în termen de 7 zile după ce produsul este primit în următoarele condiții.Altfel, restituirea/rambursarea/înlocuire nu ar putea fi eliberat.

Nu sunteți mulțumit cu produsul.

Produsul primit este defect.

Ai primit alt produs.

Produsul nu a ajuns după ce a promis.

Produsul nu este aceeași cu cea descrisă.

Vă rugăm să rețineți, costurile de expediere vor fi în comun, asumat de ambele părți.Dar dacă un produs este defect sau nu funcționează corect, ne va suporta toate costurile de expediere.

Vă rugăm să ne contactați înainte de expediere o revenire.

Feedback-ul

Serviciul clienți este o parte integrantă a afacerii noastre, vă rugăm să ne dea 5 stele feedback-ul pozitiv, dacă sunteți mulțumit cu produsele și serviciile noastre.Multumesc!!!

Dacă aveți nevoie de orice întrebări sau nevoie de orice sprijin, vă rugăm să ne contactați înainte de a părăsi un feedback negativ.Vom face tot posibilul pentru a vă ajuta.

• Stil: Costume Cosplay
  • culoare: roșu albastru portocaliu
  • Tip De Sursă: Film & TV
  • Caractere: Alte
  • Material: Bumbac
  • Numărul De Model: NO
  • Copii costume de pompier: Baieti Costum Pompier
  • Componente: Altă(Alte)
  • Gen: Băieți fete
  • Tip De Element: Îmbrăcăminte pentru copii set
  • Ocazie: Petrecere De Halloween
  • Set: Geaca+Pantaloni+Curea

Anatolii Levin

2020-10-16

Part of my order arrived broken.

Daninhozzz

2020-10-31

Super suit. The quality is excellent, the child is satisfied. But... there's no badge on the helmet.

Ishbuldina

2020-11-12

Super suit! The child is delighted!