Wifi Ethernet Usb Printer Server Adaptor Auto Coadă Conecta prin Wifi&100M Lan pentru Imprimantă Usb Laptop Pc(UE Plug) 0
Wifi Ethernet Usb Printer Server Adaptor Auto Coadă Conecta prin Wifi&100M Lan pentru Imprimantă Usb Laptop Pc(UE Plug) 1
Wifi Ethernet Usb Printer Server Adaptor Auto Coadă Conecta prin Wifi&100M Lan pentru Imprimantă Usb Laptop Pc(UE Plug) 2
Wifi Ethernet Usb Printer Server Adaptor Auto Coadă Conecta prin Wifi&100M Lan pentru Imprimantă Usb Laptop Pc(UE Plug) 3
Wifi Ethernet Usb Printer Server Adaptor Auto Coadă Conecta prin Wifi&100M Lan pentru Imprimantă Usb Laptop Pc(UE Plug) 4
Wifi Ethernet Usb Printer Server Adaptor Auto Coadă Conecta prin Wifi&100M Lan pentru Imprimantă Usb Laptop Pc(UE Plug) 5

Etichete: network printer server, ia un număr de sistem, Wifi, server de imprimantă wifi usb, mohamed salah, hp m275, server de imprimare wifi, cablu flex macbook pro a1278, server de imprimare usb, server de imprimare usb wifi.

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; culoare: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produs-desc { width: 100%; height: 209px; } #descriere { width: 100%; height: 50%; } #detalii { width: 100%; height: 50%; } .ui-cutie-titlu { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-greutate: bold; background-color: #ddd; text-ancora: moșteni; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-cutie-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; de frontieră-top: 1px solid black; }

Suport de Dropshipping și comerț cu Ridicata.

100% Originale și de Bună Calitate, cu acces Gratuit După-vânzare de Garanție.

Tip De Element: Trusa De Mecanică/Piese De Hardware

Numărul De Model: Nou

Face LPT si USB imprimanta a rețelei funcția de imprimare.

Sprijinul cel mai imprimantă,imprimanta cu jet de cerneală și stylus-ul imprimantei.etc.

Suport compatibilitate diagnostic.Odată ce există incompatibilitate,buna adaptare va fi făcut.Utilizatorii trebuie doar să faceți clic actualizare on-line.

Suport auto coadă de imprimare.Driver-gratuit.

Suport OTA on-line upgrade de firmware.

USB2.0 oferă 480Mbps rata de transmisie.Zece secunde pentru a termina imprimarea.

Plug Tip:UE Plug,acesta se aplică în Indonezia,Germania,Franța,Spania,Italia și așa mai departe.

Element greutate:Aprox.38g/1.34 oz

Tip de interfață:USB

Alimentare Cu Hârtie Mode:Auto

Acceptă Imprimarea În Rețea:Cu Fir

Imprimare față-verso:Nu

Viteza de imprimare:20 ppm

Numărul De Model:Server De Imprimantă

culoare:Alb

material:plastic

Plug Tip:UE Plug,acesta se aplică în Indonezia, Germania, Franța, Spania, Italia și așa mai departe.

culoare:alb

Material:plastic

dimensiuni:7*5*2.5 cm

Conținutul Pachetului:

1* server de imprimare

1* cablu USB

1* conectați Europene

Doar cele de mai sus pachetul de conținut, alte produse nu sunt incluse.

Notă: Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale.Măsurarea permis de eroare este +/- 1-3cm.

Despre Noi

Noi oferim un produs bun cu cel mai bun pret,ne-am sprijini cu Ridicata/Picătură de Transport maritim Pentru

1. Pentru Picătură de Transport maritim comanda, te rog remarca"dropshipping ordine", vom prioritiza.

2. Pentru en-Gros/Drop comenzi de Livrare, dacă aveți orice idei cu privire la prețul sau pachetului,vă rugăm să ne contactați în avans,vă vom oferi cele mai bune servicii pentru a satisface cerintele dumneavoastra.

Despre Plată

Dacă te întâlnești probleme atunci când efectuarea plății, vă rugăm să contactați www.evenimenterotary.ro Centru de Servicii pentru Clienți pentru a cere ajutor:

Despre Transferurile

1.Vom trimite comenzi URGENT termen de 2-5 zile(cu excepția week-end și de sărbătorile naționale) după ce plata dvs. este completat în mod normal.

2.Vă rugăm să scrieți completati adresa de livrare corecta numărul de telefon și codul poștal, în special Rusia și Belarus cumpărători, vă rugăm să confirmați numele tău complet.

3.Vă rog să observați că noi nu va fi responsabil pentru plata taxelor vamale.Vă rugăm să vamale clearance-ul de unul singur.

4.Noi oferim atât postul de transport maritim și exprima shippings.Pentru cele mai multe țări, post livrare durează aproximativ 25-35 de zile lucrătoare, și mai mult pentru unele țări ca Brazilia, Peru.

Expres transport inlcude DHL, EMS, www.evenimenterotary.ro Premium de Transport și Linii Speciale ca Aramex.Este nevoie de aproximativ 7 zile.(Se va întârzia, dacă țara dumneavoastră întâlni unele probleme,greva muncitorilor,vreme problemă și așa mai departe.)

Despre Servicii post-vânzare

Suntem vânzător de încredere, și ne-am nostru profesionist după-vânzare de servicii pentru toate obiceiurile noastre.Dacă există orice întrebare cu privire la scopul,vă rugăm să ne contactați în avans ,vom fi mereu aici până când veți obține un fericit răspunsul.

Despre Feedback-Ul

1. Vă rugăm să verificați pachetul și element atunci când vei ajunge cu grijă pentru a asigurați-vă că nu există nici o problemă.

2. Dacă aveți orice probleme sau nu sunt pe deplin mulțumit cu pachetul,vă rugăm să nu ezitați să ne contactați înainte de a părăsi feedback-ul negativ.Vom rezolva problema pentru a te satisface.

3. Dacă nu există nici o problemă, vă rugăm să ne lăsați 5 stele feedback-ul pozitiv.

Afirmația este cea mai mare motivația noastră ! ! !

• Numărul De Model: Noi
  • Nume De Brand: ZGPAX