FamtiYaa de sex Feminin Papuci de casă Dulce Slip-on Pantofi Primavara-Vara Sandale 2020 Femei Catâri Pantofi Femei Doamnelor Diapozitive Sandalias Mujer 0
FamtiYaa de sex Feminin Papuci de casă Dulce Slip-on Pantofi Primavara-Vara Sandale 2020 Femei Catâri Pantofi Femei Doamnelor Diapozitive Sandalias Mujer 1
FamtiYaa de sex Feminin Papuci de casă Dulce Slip-on Pantofi Primavara-Vara Sandale 2020 Femei Catâri Pantofi Femei Doamnelor Diapozitive Sandalias Mujer 2
FamtiYaa de sex Feminin Papuci de casă Dulce Slip-on Pantofi Primavara-Vara Sandale 2020 Femei Catâri Pantofi Femei Doamnelor Diapozitive Sandalias Mujer 3
FamtiYaa de sex Feminin Papuci de casă Dulce Slip-on Pantofi Primavara-Vara Sandale 2020 Femei Catâri Pantofi Femei Doamnelor Diapozitive Sandalias Mujer 4
FamtiYaa de sex Feminin Papuci de casă Dulce Slip-on Pantofi Primavara-Vara Sandale 2020 Femei Catâri Pantofi Femei Doamnelor Diapozitive Sandalias Mujer 5

Etichete: bratara prieten, catâr, catâr pantofi de femeie, sandale femei, femei sandale de vară 2020 roma, pantofi femei, domnilor sandale de vara, oamenii catâr, furr diapozitive papuci, papuci de casa femei.

Mai multe despre FamtiYaa Pantofi Pro Detalii:

Catâri pantofi pentru femei ,ele sunt foarte populare parte din moda pentru femei.Acestea arata si se simt high end dar fără a ridicat prețul final.Le poti purta cu fuste, pantaloni scurți, rochii, blugi sau pantaloni.Puteți face diferite combinații tinuta cu aceste pantofi la modă.Arăți bine, te simți bine cu produsele noastre Tip de Element: Catâri pantofi Lățime:Mediu (B,M) Toc Hieght 3 cm(Aprox) Material Exterior: Confortabil Respirabil Fibre Singurul Material : Talpa De Cauciuc Toc Tip: Cu Toc Mic Pantofi Lățime: Caracteristică Regulată 1: Respirabil Extra-captusit Memorie spuma branț și anti-alunecare de cauciuc unic pentru toată ziua de mers pe jos de confort.Ergonomic garnitură de proiectare să picioarele tale se potrivesc perfect pe papuci pantofi.Caracteristică 2: Papuci de casa sandale conceput cu pata Material, Simplu, Elegant și la Modă.Si pantofii sunt ușoare și ușor de curățat, da într-o zi vă relaxați și confortabil.Caracteristică 3: femei papuci sunt perfecte pentru mersul pe jos sau de conducere, cu o talpa de cauciuc flexibil.Sfaturi :puteți purta-le pe toate vreme, mai ales mai bine în primăvara, vara,toamna și iarna,se potrivesc perfect rochie, nunta, petrecere de seara, festivalul și așa mai departe.De asemenea, o Mare pentru tine pe drumul spre casa , de călătorie la locul de muncă , în loc de urât rularea pantofi și șosete sau un avion.Marimi : Aici este dimensiunea între SUA și Asia și Europa NE-4.5 = Asia 34 = Europa 34 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 22.0 NOI 5 = Asia 35 = Europa 35 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 22.5 NE 6 = Asia 36 = Europa 36 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 23.0 NE 6.5 = Asia 37 = Europa 37 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 23.5 NE-7.5 = Asia 38 = Europa 38 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 24.0 NE-8.5 = Asia 39 = Europa 39 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 24.5 NE 9 = Asia 40 = Europa 40 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 25.0 10 = Asia 41 = Europa 41 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 25.5 NE-11 = Asia 42 = Europa 42 = Călcâi la Deget de la picior(cm) 26.0 vă Rugăm să alegeți dimensiunea în funcție de lungimea piciorului.Dacă picioarele tale sunt mai mari sau mai mare,vă sugerăm să alegeți o dimensiune mai mare.dacă nu știți dimensiunea,vă rugăm să ne contactați pentru marimea ta.Multumesc.

En-Gros & Picătură De Transport Maritim Pentru en-gros,noi va oferim discount sau transport gratuit.Pentru picătură de transport maritim,putem expedia bunurile la clienți, direct și scoateți-informații despre noi.(Vă rugăm să faceți o remarcă pe comanda) Despre Livrare, După efectuarea plății , www.evenimenterotary.ro durează aproximativ 12-48 de ore pentru a confirma fondul canal în condiții de siguranță.Odată aprobat, coletul va fi livrat în termen de 48 de ore.Nava de www.evenimenterotary.ro Standard Shipping din China.Coletul a sosit în țara dumneavoastră, detaliile de urmărire pot fi verificate locale post-ul.Nava de alte metode de transport maritim din China.Puteți urmări coletul pe următorul site web folosind numărul dvs. de urmărire: www.17track.net/en Returnare și Rambursare Nici un motiv de a returna bunurile în termen de 7 zile.Această garanție nu se potrivesc daunele cauzate de accident, utilizare necorespunzătoare.Numai parcela fără personal de eroare utilizarea sau daune care nu afectează cea de-a doua-vanzari coletului.Costul de transport maritim pe cumpărător în parte.Despre Feedback-ul Dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să ne contactați în avans, vă vom ajuta să-l rezolve la prima dată.Dacă sunteți mulțumit cu produsele noastre, vă rugăm să lăsați un 5 star feedback-ul pe site-ul pentru a ajuta pe alții să cunoască elementele de mai mult.Apreciez feedback-ul și sprijin.

• Element De Moda: Metal Decor
  • slide-uri pentru femei: Slide-uri en-gros
  • Se potrivesc: Se potrivește în adevărată mărime, ia-ti de dimensiuni normale
  • Sezon: Vara