Auto Gearsticks Schimbator Butonul de Schimbare de Aluminiu de Aeronave stil T-Bar Mâner schimbător de Viteze 0
Auto Gearsticks Schimbator Butonul de Schimbare de Aluminiu de Aeronave stil T-Bar Mâner schimbător de Viteze 1
Auto Gearsticks Schimbator Butonul de Schimbare de Aluminiu de Aeronave stil T-Bar Mâner schimbător de Viteze 2
Auto Gearsticks Schimbator Butonul de Schimbare de Aluminiu de Aeronave stil T-Bar Mâner schimbător de Viteze 3
Auto Gearsticks Schimbator Butonul de Schimbare de Aluminiu de Aeronave stil T-Bar Mâner schimbător de Viteze 4
Auto Gearsticks Schimbator Butonul de Schimbare de Aluminiu de Aeronave stil T-Bar Mâner schimbător de Viteze 5

Etichete: mocheta skoda fabia 1, gt butonul de schimbare, schimbator shimano, jdm buton, mânerul ușii ventuza, masina schimbătorului de viteze mugen, performanță e46 butonul de schimbare, butonul de viteze schimbare, led-uri tiguan, passat schimbator buton.

Caracteristici:

1.Se potrivesc pentru cele mai multe dintre transmisie manuală și transmisie automată

2.Noua schimbare buton de schimbător face masina ta mai mult de personalitate și rece.Perfect pentru atingere, mai Ușor de controlat.

3.Direct de schimb originale butonul de schimbare de cap, nici o modificare necesară.Atât de ușor pentru a instala manual, perfect fix pentru masini.

Caietul de sarcini:

Material: Aluminiu

Culoare: Negru \ De Argint

Lungime: 115 mm/4.5 în

Gaura Diametru Interior: 12mm / 0.47

Gaura Diametru Exterior: 17mm / 0.66 în

Notă:

1.Vă rugăm să permiteți-0.5-1 cm diferenta din cauza manuală de măsurare.(1 inch=2,54 cm)

2.Nu există instrucțiuni incluse în acest kit.Instalare profesională este foarte recomandat

3.Vă rugăm să comparați schimbătorului de cap cu unul original înainte de a cumpăra

4.Nu se potrivesc pentru manual de utilizare masina de care au nevoie pentru a ridica buton atunci când se reverse masina.

5.Nu se potrivește pentru mașină automata, cu buton de pe buton.

1) acceptam Al ipay, West Union, TT.Toate cardurile de credit sunt acceptate prin sigure de plată procesor ESCROW.

2) Plata trebuie să fie m ade in termen de 3 zile de la comanda.

3) Dacă nu puteți checkout imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile.

1. TRANSPORT LA NIVEL MONDIAL. (Cu excepția unor țări și APO/FPO)

2. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.

3. Am doar nava a confirmat pentru adrese.Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare.

4. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință.

5. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători.Timpii de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta.

6. Dacă nu ați primit expedierea în termen de 30 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați.Vom urmari expedierea și de a lua înapoi la tine cât mai curând posibil, cu un răspuns.Scopul nostru este satisfactia clientului!

7. Datorită statutului de stoc și diferențele de timp, vom alege pentru a navei articolul dvs. din primul depozit disponibil pentru livrare rapida.

8. Timp De Livrare:

1. Aveți la dispoziție 7 zile pentru a ne contacta și 30 de zile pentru a reveni de la data la care a fost primit.Dacă acest element este în posesia ta mai mult de 7 zile, se consideră că este folosit și NU VOM EMITE O RAMBURSARE SAU ÎNLOCUIRE.NU există EXCEPȚII!Costul de livrare este suportat de către ambele vânzător și cumpărător în jumătate.

2. Toate produsele returnate TREBUIE să FIE în ambalajul original și TREBUIE să ne FURNIZAȚI cu transport număr de urmărire, motiv specific pentru a reveni, și po ta#.

3. Va vom returna INTEGRAL SUMA adjudecată, la primirea bunului în starea inițială și ambalare, cu toate componentele și accesoriile incluse, DUPĂ ATÂT Cumpărător și Vânzător a anula tranzacția de la www.evenimenterotary.ro.SAU, puteți alege să aveți un înlocuitor.

4. Vom suporta toate cheltuielile de transport maritim în cazul în care produsul(ele) este (sunt) nu ca publicitate.

1. 12 luni Garanția limitată a Producătorului pentru produsele defecte (excluzând elementele deteriorate și/sau utilizate în mod abuziv după primire).Accesorii vin cu o garanție de 3 luni.

2. Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil).Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră.NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O GARANȚIE EXPIRAT.

Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe www.evenimenterotary.ro!

Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!Feedback-ul este foarte important, vă rugăm să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să putem răspunde în mod satisfăcător preocupările dumneavoastră.

Este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știm despre ele!

• Numele Modelului: HBX1057
  • Lățime Produs: 3.4cm