100-Unic 1 Buc Farmec Argint Placat Cu Formă Neregulată Naturale Cristal Ametist Pandantiv Cuart Pentru Cadouri Bijuterii 0
100-Unic 1 Buc Farmec Argint Placat Cu Formă Neregulată Naturale Cristal Ametist Pandantiv Cuart Pentru Cadouri Bijuterii 1

21.32lei

Etichete: ametist cristal pandantiv, alege pandantiv rock, cristal de cuarț piatră, pandantiv ametist, cristal de ametist bijuterii, ametist inima de piatra, ametist taie, piatră de ametist, cristal de cuarț, pendul.

Cantitate: 1 Buc Dimensiune:(aprox) 45x10-55x15 mm

Aleatoare în forma și mărimea

Stare: Brand New

Conversie:25,4 mm=1 inch, 5carats=1 gram

Vă rugăm să atenție: Veți primi piese similare ca imagine.

Fotografia nu arată dimensiunea reală, vă rugăm să consultați Descrierea pentru dimensiunea detalii.

Culoarea poate foarte ușor datorită culorii de calibrare pentru fiecare monitor individual.

Satisfactia clientului satisfactia Dumneavoastra este obiectivul nostru.Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți orice întrebări sau nelămuriri înainte sau după cumpărare.Aștept cu nerăbdare să fac afaceri cu tine.Vă mulțumesc!Plata puteti face plata de Boleto, Visa, MasterCard, QIWI, Western Union, Maestro card de debit, WebMoney și transfer bancar.Mai multe opțiuni de plată va fi disponibil pe www.evenimenterotary.ro în viitor.Puteți alege o metodă care este cel mai convenabil pentru tine.Pentru a proteja interesele tale, plata va fi ținut de www.evenimenterotary.ro pentru câteva luni, și nu va fi eliberat până când vă confirma de primire. 4 Zile, Rapid de Transport maritim comanda va fi livrat în termen de 4 zile de la confirmarea comenzii(cu Exceptia sarbatorilor de Zile).Dacă nu există nici o situație neașteptată, va vom contacta cat mai repede posibil.Următoarele este timpul de livrare pentru diferite metoda de transport maritim: Yanwen Economice Air Mail : 45-60 De Zile lucrătoare China Post Obișnuit Pachet Mic Plus : 35-50 De Zile lucrătoare Linie Specială-YW : 30-45 Zile lucrătoare China Post Aer Înregistrat Mail : 30-40 Zile lucrătoare de e-Pachete : 20-30 De Zile lucrătoare www.evenimenterotary.ro Standard de Transport maritim : 20-25 Zile lucrătoare www.evenimenterotary.ro Premium de Livrare : 5--10 Zile lucrătoare EMS : 5-10 Zile lucratoare DHL : 4-7 Zile lucrătoare Vom încerca noastre cele mai bune pentru a vă oferi cele mai fiabile de serviciu de transport maritim.Dar de transport maritim este influențată de mai mulți factori.Este în afara controlului nostru atunci când sunt livrate.Am putea garanta că banii vor fi returnate prin intermediul www.evenimenterotary.ro sau element nou va fi trimis din nou în cazul în care elementele nu ajunge la tine la timp.Sper că ai putea obține.Feedback-ul satisfacția Dumneavoastră și feedback-ul pozitiv este urmărirea noastră.Vă rugăm să lăsați feedback-ul pozitiv și 5 stele, dacă sunteți mulțumit cu produsele și serviciile noastre.Dacă găsiți orice probleme cu privire la produsele noastre de la primirea acestora, vă rugăm să ne contactați, cu siguranță o Vom face toate eforturile noastre de a rezolva problema pentru tine.

• Fine sau de Moda: Moda
  • Funcția: Decor
  • Pandantive De Tip: SOLITAIRE
  • Compatibilitate: NICI unul
  • Metale De Tip: NICI unul
  • Numărul De Model: Fără marcă
  • Tip De Element: Pandantive
  • Stil: Trendy
  • Forma\model: Formă Neregulată
  • Material: Piatra
  • Nume De Brand: NoEnName_Null
  • Gen: Unisex

Dandelion 008

2020-10-14

It's too big to use it as a pendant. Giant. It's very nice, it came very fast, but it's not a pendant.