Jocuri în aer liber super-Erou Toss Joc de Aruncare 4 Saci de Fasole Interior super-Erou Consumabile Partid pentru Adult Copii Carnaval Banner Ziua de nastere 0
Jocuri în aer liber super-Erou Toss Joc de Aruncare 4 Saci de Fasole Interior super-Erou Consumabile Partid pentru Adult Copii Carnaval Banner Ziua de nastere 1
Jocuri în aer liber super-Erou Toss Joc de Aruncare 4 Saci de Fasole Interior super-Erou Consumabile Partid pentru Adult Copii Carnaval Banner Ziua de nastere 2
Jocuri în aer liber super-Erou Toss Joc de Aruncare 4 Saci de Fasole Interior super-Erou Consumabile Partid pentru Adult Copii Carnaval Banner Ziua de nastere 3
Jocuri în aer liber super-Erou Toss Joc de Aruncare 4 Saci de Fasole Interior super-Erou Consumabile Partid pentru Adult Copii Carnaval Banner Ziua de nastere 4
Jocuri în aer liber super-Erou Toss Joc de Aruncare 4 Saci de Fasole Interior super-Erou Consumabile Partid pentru Adult Copii Carnaval Banner Ziua de nastere 5

Etichete: pal pereti, vw golf gti arme, tricou din malaezia, led w16w eșec, ștampila costomized, feroviar liniar inox, femeile rsin straturi, numărul de blocare oria, uita-te la dimensiunea femei.

Bine ati venit la magazinul nostru, produsele din magazinul nostru sunt originale modele, noi de design ne Dacă aveți orice întrebări, vă rugăm să comunice cu noi în timp.

produs:super-Erou Toss Joc de Aruncare

greutate:0.2 kg

Super-erou Tematice Joc de Aruncare: super-Erou-tematice joc de aruncare set poate aduce o mare distracție pentru copii și adulți.

S-ar putea distra, nu numai copii, dar, de asemenea, de a dezvolta la copii coordonarea mana-ochi.Se potriveste pentru super-Erou-petrecere tematică, consumabile partid ziua de nastere, jocuri de carnaval, jocuri de familie, jocuri de zi cu zi cu prietenii, școala de sărbătoare, activitatea de interior si exterior,

Dimensiune mare: super-Erou joc de aruncare banner de mari dimensiuni este de 4.42 ft*2.45 ft(29.7 inch*53.15 inch).Dimensiunea de pungi de fasole sunt 2inch*2.4 inch.Și panglică suficient de mult timp este de aprox. 32.8 ft.

Pachetul Inclus: Incluse 1 buc tesatura super-Erou joc de aruncare banner, 4 bucati saci de fasole și 1 bucată de panglică pentru agățat.Lavabil si Reutilizabil: este convenabil pentru a stoca și transporta fi agățat de stilul și materialul textil.Minunat super-Erou joc de aruncare este disponibil pe tot parcursul anului.

Indiferent interior sau în aer liber!Mare succes pentru super-Erou Tematice petrecere!Super-erou tematice de petrecere, petrecere de aniversare, rechizite, jocuri de familie, activitatea de interior si exterior, sala de clasă joc, școală de sărbătoare, jocuri de zi cu zi cu prietenii, jocuri de carnaval, etc. De Servicii pentru clienți: Dacă produsul primit aveți orice probleme de calitate sau lipsește cantitatea, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.NIMIC nu poate fi mai important decât o satisfacție pentru noi!

Dragă prietene, în general, ne va trimite în 3-5 zile lucrătoare, atunci când plata este confirmat.

Logistica de transport: Avem logistica de transport www.evenimenterotary.ro Standard de Transport maritim , China Post Aer Înregistrat Mail, Cainiao Super Economie , etc.

www.evenimenterotary.ro Standard de Livrare : aproximativ se referă la transportul de referință gama Spania, Franța, timpul de transport este de 12-16 zile

Brazilia timp de transport maritim este de 21-25 zile

Marea BRITANIE timp de tranzit este de 13-17 zile

U. S. timpul de livrare este de 21-35 de zile, deci pe

Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți orice întrebare, să aveți o zi frumoasă!

• Tema: Muzica
  • Intervalul De Vârstă: Adulti