De Dormit Suport Perna Pentru Femeile Gravide Corpul Bumbac Solid Forma De U, Forma De Maternitate Perne Sarcinii Secundare Traverse 0
De Dormit Suport Perna Pentru Femeile Gravide Corpul Bumbac Solid Forma De U, Forma De Maternitate Perne Sarcinii Secundare Traverse 1
De Dormit Suport Perna Pentru Femeile Gravide Corpul Bumbac Solid Forma De U, Forma De Maternitate Perne Sarcinii Secundare Traverse 2
De Dormit Suport Perna Pentru Femeile Gravide Corpul Bumbac Solid Forma De U, Forma De Maternitate Perne Sarcinii Secundare Traverse 3
De Dormit Suport Perna Pentru Femeile Gravide Corpul Bumbac Solid Forma De U, Forma De Maternitate Perne Sarcinii Secundare Traverse 4
De Dormit Suport Perna Pentru Femeile Gravide Corpul Bumbac Solid Forma De U, Forma De Maternitate Perne Sarcinii Secundare Traverse 5

Etichete: broderie perna, bodi perna, corp negru pernă acoperă, gel perna, dropship centru, astolfo perna, pernă în formă de l, dakimakura sumi, livai ackerman pernă, gravide perna piept.

Caracteristici: perfect sarcină, alăptare, sau pur și simplu îmbrățișând perna

Perfect pentru sprijinirea spate, solduri si abdomen.Se ghemui pentru un somn bun!

Capac fabricat din 100% Bumbac

Fermoar de acoperire care pot fi scoase și ușor de spălat și uscat

Dubleaza ca un suport pentru alăptare

Poate fi de asemenea Folosit ca Prietenul Specificatii Culoare: Albastru culoare jad matchingurple culoare jad matchingurple albastru culoare de potrivire Interior Materiale: 100% Bumbac Interior acoperire: 100% fibre de poliester Exterior coverabric 100% Bumbac Vopsit Produsul Size72" x 36" ( L x W ) Descriere: Aceasta este forma de U, forma totală a corpului pernă.

Mamele-a-fi poate aprecia confortul de aceste culori sarcina suport pernă.

Acest confortabil corp plin perna este perfecta pentru a oferi așteaptă mama la somn relaxant de care au nevoie prin relaxarea comună în timpul sarcinii disconfort.

și ei nu vor vrea să doarmă fără el din nou.Pachetul Inclus: 1 x Perna de Maternitate

Draga multumesc pentru comanda, daca comanda este peste 100$ puteți să mă contactați,voi face o reducere sau trimite prin o mai rapid mod de transport maritim,au o zi frumoasă.vom face noastre cele mai bune pentru tine.mulțumesc.

1.Transport

Elementul va fi în curând trimis după plata respingă.

De obicei, elementul va sosi în termen de 15-45 zile lucrătoare după transportul maritim, în Funcție de țara dumneavoastră de la distanță și de transport.vrem itm ajunge în curând la tine.

Puteți consulta noastră Timp de Livrare Estimat în site-ul web.

2.Rambursare

Vă mulțumim pentru comanda dumneavoastră,în cazul în care pachetul nu este de ajuns într-o lungă perioadă de timp,pls nu vă faceți griji,puteți să ne contactați în curând și eu vă va ajuta să căutați parcela în loc de a deschide un litigiu, pentru că este într-adevăr ne-a rănit,dacă este într-adevăr pierdut,nu vă faceți griji cu banii va vom returna pentru tine,astfel încât să puteți nu pierde nimic.Tratăm fiecare client cu atent și grijuliu, pentru a face clientul mulțumit și au un excelent,plăcută la cumpărături.

3.Feedback-ul

Există o veche zicală în China: "ședința este soarta" .vă mulțumim pentru alegerea magazinul nostru vom face noastre cele mai bune pentru tine,

Dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru, vă rugăm să ne lăsați 5 stele feedback-ul.

Vă rugăm să ne contactați înainte de a părăsi orice feedback negativ sau neutru.Vom lucra cu tine pentru a rezolva orice probleme.Și după aceea, putem oferi în continuare de schimb sau de restituire serviciu.

Vă mulțumesc pentru a înțelege.

* Dacă aveți orice întrebare, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.

• Tesatura Conta: 40
  • Parte: Corpul
  • Clasa: Clasa A
  • Numărul De Thread: 400TC