Sexy Barbati Din Bumbac Boxeri Lenjerie Sexy Thong Penis Pungă Lenjerie Sexy Barbati Bikini Chiloți Cueca Masculina Slip Tanga 0
Sexy Barbati Din Bumbac Boxeri Lenjerie Sexy Thong Penis Pungă Lenjerie Sexy Barbati Bikini Chiloți Cueca Masculina Slip Tanga 1
Sexy Barbati Din Bumbac Boxeri Lenjerie Sexy Thong Penis Pungă Lenjerie Sexy Barbati Bikini Chiloți Cueca Masculina Slip Tanga 2
Sexy Barbati Din Bumbac Boxeri Lenjerie Sexy Thong Penis Pungă Lenjerie Sexy Barbati Bikini Chiloți Cueca Masculina Slip Tanga 3
Sexy Barbati Din Bumbac Boxeri Lenjerie Sexy Thong Penis Pungă Lenjerie Sexy Barbati Bikini Chiloți Cueca Masculina Slip Tanga 4
Sexy Barbati Din Bumbac Boxeri Lenjerie Sexy Thong Penis Pungă Lenjerie Sexy Barbati Bikini Chiloți Cueca Masculina Slip Tanga 5

Etichete: burtica lenjerie de bumbac, sloggi chiloti barbati, bărbați lenjerie de corp din bumbac pachet, slim boxeri bărbați, lenjerie bumbac copii mici, k boxeri bărbați, tong lenjerie de bumbac, set boxeri bărbați, ochiurilor de plasă boxeri bărbați, boxeri net bărbați.

Denumire produs: Boxeri Barbati Bumbac Culoare: Ca imagine spectacol Material: 95% Bumbac +5% Spandex Stil: Sexy, Casual Ocazii: Plajă, de zi cu Zi, Pijamale, Lenjerie de corp Pachet: 1* Boxeri marimi: 1 inch=2,54 cm 1 cm=de 0,394 inch Dimensiune Talie: S: 25-27.5 inch M: 27-29inch L: 28.5-31inch XL: 29-32inch 1. Vom folosi www.evenimenterotary.ro standard de transport maritim, acest shippment este www.evenimenterotary.ro propria shippment, foarte rapid și în condiții de siguranță. 2. Nava timp despre 10-60 de zile în funcție de țară diferite timpul de livrare diferite, Dacă nu puteți ajunge coletul la timp, vă rugăm să conact noastră de servicii pentru clienți în primul rând. 3. Taxe de Import, impozite și taxe nu sunt incluse în prețul sau taxele de transport. 4. Vă rugăm să verificați cu țara biroului vamal pentru a determina ce aceste costuri suplimentare vor fi înainte de licitare/ cumpărare, Suedia clienți, vă rog, atenție țara dumneavoastră impozite. 1. Va garantam ca toate produsele sunt de înaltă calitate și de brand nou. 2 .Toate produse sunt 100% la fel ca fotografiile. 3. Dacă ați găsit produsul nu a cumpăra, vă rugăm să ne contactați serviciul clienți, vă vom răspunde în termen de 24 de ore. 1. Orice problemă, vă rugăm să ne contactați prin e-Mail sau TradeManager, vom răspunde în termen de 24 de ore. 2. Vă rugăm să ne conact înainte de a pleca feedback-ul negativ, parcela întârziere sau calitatea nu este bun, vă vom oferi răspuns satisfăcător, vă Mulțumesc foarte mult.

• Gen: BĂRBAȚI
  • Sugestiv Sexual: No