Placat cu Aur 10x14mm Picăturii de Metal Claw-a Deschis Pentru Stabilirea Lacrimă de Piatră 0
Placat cu Aur 10x14mm Picăturii de Metal Claw-a Deschis Pentru Stabilirea Lacrimă de Piatră 1

Etichete: cristal stras, pere, cristale flatback, picătură de sticlă, stras șirag de mărgele, stras, Piatră De Sticlă, picătură de cristal, cristal strass, 36mm.

Descriere produs: Culoare: culoare de aur pentru alegerea Notă : Mai multe culori Disponibile ( crescut de culoare de aur/aur color/alamă / poate face ), Material:cupru Forma: forma de Para .........Dimensiune : 10x14mm

Pentru alte dimensiuni,alte forme,dacă aveți nevoie,vă rugăm să ne contactați.fabrica noastra poate produce pentru tine.

Utilizare: poate fi folosit pentru sticla de cristal piatră, pietre acrilice, și așa mai departe Diferite dimensiuni,diferite forme,Diferite de aparat de fotografiat ia fotografii, poate culoarea este un pic diferit,dar toate sunt frumoase și foarte strălucitor!Vă rugăm să gândească de două ori înainte de cumpărare,vă mulțumesc !!!Produse adevarat spectacol

Produse Finite:

Pa cking Detalii:

Ambalare în condiții de siguranță:

1.Alegerea potrivită dimensiune de cutie/ambalaj sac pentru comanda dumneavoastră.

2.Fiecare element va fi atent ambalate cu folie cu bule.

Despre Transport:

Notă :

1.Transport gratuit este disponibil.

2. Despre belowing timp de livrare în funcție de starea normală , atât de ocupat sezon, vremea rea va întârzia. 3.Exprima de obicei au probleme fiscale.vom declara mai mic pret de pe factura/factura pentru a ajuta la evitarea taxelor vamale.În cazul de a avea fiscale,vă rugăm să coopereze cu autoritățile vamale să plătească impozit.

Numele Transportatorului

>50USD

Aproximativ 10~25 de zile

Metode de plata:

1.Noi, de obicei, accepta plata prin :

2.Vă rugăm să asigurați-vă că adresa de livrare este corectă înainte de a face o plată. 3.Banii tăi sunt în siguranță în contul www.evenimenterotary.ro, vă rugăm să faceți o confirmare pe www.evenimenterotary.ro și elibera banii după bunuri este primit.Orice întrebări cu privire la plata problemă, vă rugăm să verificați link-ul de ajutor: Feedback-ul și Service: Ne-ar dori să câștige Toate cele Cinci stele de feedback-ul Pozitiv .Comentariul tau este foarte important pentru noi.Te rog nu deschide disputa la noi sau nu lăsați feedback-ul rău .

Dacă nu sunteți mulțumit cu oricare dintre elementele, vă rugăm să ne contactați , vom face cele mai bune noastre de a rezolva problema de a face să vă mulțumiți.

VĂ MULȚUMESC!

Contactați-ne:

Ne puteti contacta prin lăsându-ne un mesaj pe www.evenimenterotary.ro, contactati-ma prin trademanager (Management Inteligent Pentru Furnizori) sau e-mail-ne, vom fi dispuși să vă răspundă cât mai curând posibil.

• Tip De Element: Margele
  • Element De Forma: Forma De Para