VELEDGE Obiectiv Tripod Mount Bracket Suport Lentile de Înlocuire cu 1/4 Inch, 3/8 Inch Fire Arca-Swiss Eliberare Rapidă Placă pentru Sony 0
VELEDGE Obiectiv Tripod Mount Bracket Suport Lentile de Înlocuire cu 1/4 Inch, 3/8 Inch Fire Arca-Swiss Eliberare Rapidă Placă pentru Sony 1
VELEDGE Obiectiv Tripod Mount Bracket Suport Lentile de Înlocuire cu 1/4 Inch, 3/8 Inch Fire Arca-Swiss Eliberare Rapidă Placă pentru Sony 2
VELEDGE Obiectiv Tripod Mount Bracket Suport Lentile de Înlocuire cu 1/4 Inch, 3/8 Inch Fire Arca-Swiss Eliberare Rapidă Placă pentru Sony 3
VELEDGE Obiectiv Tripod Mount Bracket Suport Lentile de Înlocuire cu 1/4 Inch, 3/8 Inch Fire Arca-Swiss Eliberare Rapidă Placă pentru Sony 4
VELEDGE Obiectiv Tripod Mount Bracket Suport Lentile de Înlocuire cu 1/4 Inch, 3/8 Inch Fire Arca-Swiss Eliberare Rapidă Placă pentru Sony 5

Etichete: arca swiss, capac sony alpha, am placa de mireasa, c mount nex, fuji ef, arca swiss placa, manfrotto placa, 14 inch papusa, wolfram, manfrotto.

Caracteristici:

Obiectiv guler de înlocuire suport picior cu originalul interfață standard este compatibil cu Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS Obiectiv SEL200600G numai.Un asistent util instrument pentru fotografie în aer liber.

Proiectat cu partea de inchidere cu buton si auto-blocare buton, dual încuietori pentru dubla protectie, reparatii camera obiectiv ferm de lentile de suport, în condiții de siguranță și de încredere pentru a utiliza.

38mm Arca-Swiss standard de jos bază vă permite să montați lentilele de fixare a Arca-Swiss tip trepied cap de minge cu ușurință, și dual anti-alunecare șuruburi în partea de jos poate preveni accident de alunecare.

Rezervate cu 1/4 inch si 3/8 inch surub, lentila guler de înlocuire suport picior poate fi, de asemenea, montate pe alte trepied sau monopied cu 1/4 inch sau 3/8 inch șurub pentru mai ușor de fotografiere.

Adoptă material de aliaj de aluminiu, CNC de prelucrare de precizie, și cu anti-oxidare tratament de suprafață, foarte durabil și solid; dimensiuni compacte și 105 g greutate net, convenabil pentru a stoca și transporta.

Caietul de sarcini:

Brand: VELEDGE

Material: Aliaj De Aluminiu

Element Dimensiune: 6.2 * 10.7 * 3.4 cm/ 2.4 * 4.2 * 1.3 în

Element Greutate: 105g/ 3.7 oz

Pachetul Dimensiune: 13 * 9 * 6cm/ 5.1 * 3.5 * 2.4 în

Pachetul Greutate: 150g/ 5.3 oz

Lista De Ambalare:

1 * Obiectiv Suport

1 * Mini Cheie

1) Vom accepta Alipay, West Union, TT.Toate cardurile de credit sunt acceptate prin sigure de plată procesor ESCROW.

2) Plata trebuie să fie făcută în termen de 3 zile de la comanda.

3) Dacă nu puteți checkout imediat după licitație de aproape, vă rugăm să așteptați câteva minute și încercați din nou Plățile trebuie să fie finalizate în termen de 3 zile.

1. TRANSPORT LA NIVEL MONDIAL. (Cu excepția unor țări și APO/FPO)

2. Comenzile procesate în timp util după verificarea plății.

3. Am doar nava a confirmat pentru adrese.Comanda adresa TREBUIE sa CORESPUNDA cu adresa de Livrare.

4. Imaginile prezentate nu sunt elementul real și sunt doar pentru referință.

5. SERVICIU de TIMPUL de TRANZIT este furnizat de către operatorul de transport și exclude weekend și de sărbători.Timpii de tranzit poate varia, în special în timpul sezonului de vacanta.

6. Dacă nu ați primit expedierea în termen de 30 de zile de la plată, vă rugăm să ne contactați.Vom urmari expedierea și de a lua înapoi la tine cât mai curând posibil, cu un răspuns.Scopul nostru este satisfactia clientului!

7. Datorită statutului de stoc și diferențele de timp, vom alege pentru a navei articolul dvs. din primul depozit disponibil pentru livrare rapida.

1. Aveți la dispoziție 7 zile pentru a ne contacta și 30 de zile pentru a reveni de la data la care a fost primit.Dacă acest element este în posesia ta mai mult de 7 zile, se consideră că este folosit și NU VOM EMITE O RAMBURSARE SAU ÎNLOCUIRE.NU există EXCEPȚII!Costul de livrare este suportat de către ambele vânzător și cumpărător în jumătate.

2. Toate produsele returnate TREBUIE să FIE în ambalajul original și TREBUIE să ne FURNIZAȚI cu transport număr de urmărire, motiv specific pentru a reveni, și po ta#.

3. Va vom returna INTEGRAL SUMA adjudecată, la primirea bunului în starea inițială și ambalare, cu toate componentele și accesoriile incluse, DUPĂ ATÂT Cumpărător și Vânzător a anula tranzacția de la www.evenimenterotary.ro.SAU, puteți alege să aveți un înlocuitor.

4. Vom suporta toate cheltuielile de transport maritim în cazul în care produsul(ele) este (sunt) nu ca publicitate.

1. 12 luni Garanția limitată a Producătorului pentru produsele defecte (excluzând elementele deteriorate și/sau utilizate în mod abuziv după primire).Accesorii vin cu o garanție de 3 luni.

2. Produsele defecte TREBUIE să FIE raportate și returnate în perioada de garanție (și în ambalajul original, dacă este posibil).Trebuie să ne spui ce este defect și să ne dea numărul de ordine dumneavoastră.NU REPARE SAU SĂ ÎNLOCUIASCĂ ELEMENTELE CU O GARANȚIE EXPIRAT.

Sunteți de acord cu toate politicile menționate mai sus, la comanda pe www.evenimenterotary.ro!

Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!Feedback-ul este foarte important, vă rugăm să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să putem răspunde în mod satisfăcător preocupările dumneavoastră.

Este imposibil de a aborda problemele, dacă nu știm despre ele!

• Numărul De Model: Obiectiv Tripod Mount Bracket
  • Pachet: Da