NOKOTION H000079530 Placa de baza pentru Laptop Toshiba placa de baza CA10AN/AB UMA MB REV:2.1 DDR3 0
NOKOTION H000079530 Placa de baza pentru Laptop Toshiba placa de baza CA10AN/AB UMA MB REV:2.1 DDR3 1
NOKOTION H000079530 Placa de baza pentru Laptop Toshiba placa de baza CA10AN/AB UMA MB REV:2.1 DDR3 2
NOKOTION H000079530 Placa de baza pentru Laptop Toshiba placa de baza CA10AN/AB UMA MB REV:2.1 DDR3 3

Etichete: Pe 32 de biți bord 3d, interfață serială bord, 105k, 100w led-uri smd, power board rev, volum de bord, 104 cheie keycap, 1000 de led-uri, placa de baza, mb rev.

Nota 1. Vă rugăm să asigurați-vă că numărul de o parte(de Obicei pe Memorie/ Ram solt)de pe placa de bază sunt aceleași cu noi înainte de a purhcase. 2. Vă rugăm să asigurați-vă că alte patrs (expecially CPU, BERBECI, placa VIDEO, radiator, tv LCD și așa mai departe...)de laptop-ul funcționează bine, ca orice piese defecte se va face la placa de baza nu merge, uneori, un al treilea partid AC adaptor sau un cablu video poate face daune.

Plată 1.Acceptam transfer bancar,compania de transferuri și plata cu cardul de credit. 2.Din motive de securitate, vom livra comenzile la adresa de livrare ai confirmat cu www.evenimenterotary.ro.Vă rugăm să asigurați-vă că adresa este corectă înainte de a face plata. 3.Plata trebuie să fie finalizate în termen de 7 zile lucrătoare de inchidere a licitatiei.Contactați-ne Dacă există orice probleme sau întrebări legate de comanda dumneavoastră, vă rugăm să ne contactați prin e-Mail , Trandemanger sau Lăsați Mesaj sub comanda dumneavoastră, vă vom răspunde cât de repede putem!!Timp de livrare 1.Vom trimite placa de baza în termen de 3-7 zile după cumpărătorului de plată verificate de www.evenimenterotary.ro. 2. Preturile noastre nu este inclusiv destinație taxe vamale.Vom lua responsabil pentru China personalizate.

Feedback-ul * Orice problemă,vă rugăm să nu ezitați să ne contactați oricând.Vom încerca noastre cele mai bune să-l rezolve,înainte de a părăsi feedback negativ sau neutru.Noi vă va oferi 5 stele feedback pozitiv după ce confirmați cu comanda dumneavoastră. * Satisfacția clienților este scopul nostru tot timpul.Dacă sunteți mulțumit cu obiectele primite,vă rugăm să faceți același lucru pentru noi.Multumesc!!!

• Numărul De Model: H000079530
  • Pachet: Da