Gol Afară De Pânză Luminoase Vesta Slim Fit Cutat Cordon Scurt Fusta Club De Noapte Partid Două Piese De Costume Sexy De Moda De Înaltă Calitate 0
Gol Afară De Pânză Luminoase Vesta Slim Fit Cutat Cordon Scurt Fusta Club De Noapte Partid Două Piese De Costume Sexy De Moda De Înaltă Calitate 1
Gol Afară De Pânză Luminoase Vesta Slim Fit Cutat Cordon Scurt Fusta Club De Noapte Partid Două Piese De Costume Sexy De Moda De Înaltă Calitate 2
Gol Afară De Pânză Luminoase Vesta Slim Fit Cutat Cordon Scurt Fusta Club De Noapte Partid Două Piese De Costume Sexy De Moda De Înaltă Calitate 3
Gol Afară De Pânză Luminoase Vesta Slim Fit Cutat Cordon Scurt Fusta Club De Noapte Partid Două Piese De Costume Sexy De Moda De Înaltă Calitate 4
Gol Afară De Pânză Luminoase Vesta Slim Fit Cutat Cordon Scurt Fusta Club De Noapte Partid Două Piese De Costume Sexy De Moda De Înaltă Calitate 5

Etichete: scurt kurties se potriveste, captusit costum vesta, zjfzml sacou, Ion 26650, 26650 subacvatice, scurt treninguri, topman costum vesta, costum denim vesta, zjfzml fusta, scurt, costume de model.

1.Am expediat de luni până sâmbătă, cu excepția sărbătorilor legale.Vă rugăm să ne lăsați un mesaj dacă doriți să schimbați adresa de livrare. 2.DHL / UPS / FEDEX / TNT / dura aproximativ 5-7 zile lucrătoare de obicei. 3. Timpul de expediere în timpul Sezonului de Vacanta (Craciun, Anul Nou Chinezesc etc.) ar putea fi mai mult decât de obicei timp.Vă rugăm să adăugați un alt 5-10 zile ca o întârziere.

En-gros și picătură de transport maritim sunt atât salutat?Pentru en-gros,va oferim o reducere sau gratuit de transport maritim expres care doar nevoie de 5-7 zile pentru a ajunge.Vă rugăm să ne contactați dacă comanda dvs. este mai mult de $150. Pentru picătură de transport maritim,putem trimite produsele pentru clienții dumneavoastră direct și nu va pleca informații despre noi, dacă doriți să.Când va fi expediată comanda mea după plata?În mod normal, ne va asigura livrarea în termen de 3 zile.Uneori, poate exista o mică întârziere din cauza vremii nefavorabile sau a unor accidente, dar noi trebuie să completeze livrare în termen de 7 zile.Cum pot urmări coletul meu?Puteți urmări coletul pe următorul site web folosind numărul dvs. de urmărire: www.17track.net/en (Copiate în browser pentru a deschide) Ce pot face atunci când achiziționarea de protecție timpul se scurge?Dacă achiziționați protecția timpul se scurge, vă rugăm să ne contactați și noi vă putem ajuta să-l extindă.Deci banii nu vor merge la contul meu.

• Maneca Stil: Regulat
  • Stil: Birou Doamnă