Coreeană Talie Inalta Blugi Femei Cu Mult Buzunare Pantaloni Largi Casual Plus Dimensiune High Street Denim Pantaloni Pantalon Femme De Epocă 0
Coreeană Talie Inalta Blugi Femei Cu Mult Buzunare Pantaloni Largi Casual Plus Dimensiune High Street Denim Pantaloni Pantalon Femme De Epocă 1
Coreeană Talie Inalta Blugi Femei Cu Mult Buzunare Pantaloni Largi Casual Plus Dimensiune High Street Denim Pantaloni Pantalon Femme De Epocă 2
Coreeană Talie Inalta Blugi Femei Cu Mult Buzunare Pantaloni Largi Casual Plus Dimensiune High Street Denim Pantaloni Pantalon Femme De Epocă 3
Coreeană Talie Inalta Blugi Femei Cu Mult Buzunare Pantaloni Largi Casual Plus Dimensiune High Street Denim Pantaloni Pantalon Femme De Epocă 4
Coreeană Talie Inalta Blugi Femei Cu Mult Buzunare Pantaloni Largi Casual Plus Dimensiune High Street Denim Pantaloni Pantalon Femme De Epocă 5

Etichete: montate flare jeans femei, înaltă waisted flare jeans femei, talie mare flare jeans boho, talie mare slim fit flare jeans femei, talie mare flare jeans marea britanie, blugi talie mare flare, high end flare jeans femei, zara talie mare flare jeans, dimensiune talie mare flare jeans, femeile cu talie înaltă butonul flare jeans.

Dragi Prieteni, bine ati venit la magazinul nostru !Vești bune : Nou-veniți vor fi pregătite pentru urmașii noștri cu un plus de 1%-2% reduceri exclusive .Orice freebies sau fan zone de activități, va vom informa fanii noștri și urmașii la prima dată în fan clubului nostru sau e-mail.Am promisiunea noastră adept va obține cel mai bun preț și servicii .Ia-o ară pentru reacțiile biochimice să devină urmașii noștri la cel mai bun vânzător de magazin, în cazul în care o reducere continua, surpriza nu se opresc niciodata!

Calitatea este primul , este cel mai bun serviciu, clienții sunt toți Zeii noștri!

Design de moda,100% Brand Nou, de înaltă calitate!

Culori: Ca imagini arată

Stil: Fashion, Casual

Poate ai o minunată experiență de cumpărături !

Notă:

1. Dimensiunea este de dimensiunea Asia, mai Puțin decât codul European / NE-cod

2. Există unele diferențe de culoare din cauza luminii ,sper că puteți înțelege.

3. 1-3cm de eroare este posibil.(Dacă nu sunteți sigur de dimensiune, vă rugăm să ne contactați înainte de plată.)

Notă : Colaborarea cu ridicata și picătură de transport maritim:

Pentru en-gros : oferim reducere si transport GRATUIT prin EXPRESS, care durează 3-8 zile pentru a ajunge.

Pentru picătură de transport maritim : vom trimite bunuri pentru clienții dumneavoastră direct și nu va pleca informații despre noi, dacă doriți să.

Cum de a urmări coletul meu?Puteți urmări coletul pe site-ul cu numărul de urmărire: 17track.net/en (Copiate în browser pentru a deschide)

Ce pot face atunci când achiziționarea de protecție timpul se scurge?Dacă achiziționați protecția timpul se scurge, vă rugăm să ne contactați.Vom extinde pentru tine.Așa că banii si comanda va fi protejat de www.evenimenterotary.ro.

• pantaloni femei: streetwear femei
  • femei pantaloni de trening: pantaloni elastic
  • Se Potrivesc De Tip: Vrac
  • Blugi Stil: Pantaloni Harem