LOFCA Colorate Cuboid Silicon Margele De Silicon 50pcs Dentiție Colier BPA Gratuit Margele de Silicon Pentru Fete Jucării pentru Copii Pentru Dinți 0
LOFCA Colorate Cuboid Silicon Margele De Silicon 50pcs Dentiție Colier BPA Gratuit Margele de Silicon Pentru Fete Jucării pentru Copii Pentru Dinți 1
LOFCA Colorate Cuboid Silicon Margele De Silicon 50pcs Dentiție Colier BPA Gratuit Margele de Silicon Pentru Fete Jucării pentru Copii Pentru Dinți 2
LOFCA Colorate Cuboid Silicon Margele De Silicon 50pcs Dentiție Colier BPA Gratuit Margele de Silicon Pentru Fete Jucării pentru Copii Pentru Dinți 3
LOFCA Colorate Cuboid Silicon Margele De Silicon 50pcs Dentiție Colier BPA Gratuit Margele de Silicon Pentru Fete Jucării pentru Copii Pentru Dinți 4
LOFCA Colorate Cuboid Silicon Margele De Silicon 50pcs Dentiție Colier BPA Gratuit Margele de Silicon Pentru Fete Jucării pentru Copii Pentru Dinți 5

Etichete: silicon teether, pentru dinți teether, copilul șirag de mărgele, alimente grad silicon, copilul de siliciu jucărie, șirag de mărgele de silicon, șirag de mărgele de suzeta, șirag de mărgele hexagon, dinti de jucărie, bpa gratuit silicon margele pentru copii.

FAQ

Q:ai un certificat pentru produse din silicon?A: DA, silicon produse au trecut testul, inclusiv FDA / BPA/ EN71/ SGS....Putem trimite-le la tine, dacă ne furnizați adresa dvs. de email.Q:Pot alege culoarea produsului? A: DA, vă Rugăm să rețineți culoarea și cantitatea pe care doriți, în scopul de comentariu direct, sau de a confirma cu noi în discuție.Q:Cât timp ia pentru ca livrarea sa fie primit dupa ce coletul este livrat?O: DHL/ UPS/ Fedex/TNT aproximativ 5-10 zile; www.evenimenterotary.ro Standard de Transport maritim/ China Post Aer Înregistrat Mail despre 25-45 de zile; www.evenimenterotary.ro Saver Shipping aproximativ 30-60 de zile; Cainiao Super Economia Globală/ Cainiao Super Economie/ Cainiao Accelerate a Economiei de aproximativ 45-60 de zile.Q: ai o fabrică?A: DA, LOFCA a fost concentrându-se pe design și producție de silicon produse pentru sugari.Domeniul de aplicare include hrănirea Copilului, margele de Silicon și Silicon teether.Vom accepta produse personalizate, cum ar fi marca de personalizare, copilul personalizare personalizare, personalizare produs...Dacă vrei să știi mai multe despre modul de a personaliza produsele, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați, vom sluji din toată inima.

Detalii Produs

Brand: LOFCA Material Caracteristică: Latex Free, Nitrozamine Gratuit, Ftalat Gratuit, BPA, PVC Free Funcția: Teether Ambalare: o Singură încărcate Material: Silicon Forma: Patrat Interval de vârstă: >4 luni Numărul de Model: BD19 Cantitate: 50buc Dimensiune: 40*11*11mm

Mai multe informații

*Toate fotografiile sunt luate în realitate.Dar la fel de diferite computere de afișare a culorilor,culorile de elementul real poate varia ușor de la imaginile de mai sus. *Toate elementele vorba în mod clar de ambalare și pentru curățare,puteți pur și simplu se spală, curat, cu apă și săpun înainte de utilizare(masina de spalat Vase este disponibil). *Dimensiunea poate un pic diferă datorită măsurare manual sau după granding. *Copiii ar trebui să fie întotdeauna supravegheat în timp ce joacă cu un adult, și niciodată nu fi lăsat în pace.

• Ambalare: Singur încărcate
  • Material Caracteristică: BPA Gratuit
  • Caracteristică 1: margele de silicon dentitie
  • Forma: mult