Femei Sexy rochie fără Mâneci Dantelă Împletit Perspectivă Rochie Bodycon Cocktail Club Rochie Mini FARA Centura 0
Femei Sexy rochie fără Mâneci Dantelă Împletit Perspectivă Rochie Bodycon Cocktail Club Rochie Mini FARA Centura 1
Femei Sexy rochie fără Mâneci Dantelă Împletit Perspectivă Rochie Bodycon Cocktail Club Rochie Mini FARA Centura 2
Femei Sexy rochie fără Mâneci Dantelă Împletit Perspectivă Rochie Bodycon Cocktail Club Rochie Mini FARA Centura 3
Femei Sexy rochie fără Mâneci Dantelă Împletit Perspectivă Rochie Bodycon Cocktail Club Rochie Mini FARA Centura 4
Femei Sexy rochie fără Mâneci Dantelă Împletit Perspectivă Rochie Bodycon Cocktail Club Rochie Mini FARA Centura 5

Etichete: rochie de cocktail pentru femei, rochie dior, backless femeie, linia de cusaturi dantelă rochie, rochie bodycon, fără mâneci, guler femei, tricou femei lână, chic de vara, cusaturi dantelă rochie de tifon, black dress etaj lungime.

Buna ziua!Bine ati venit la magazinul nostru!

Calitatea este pe primul loc cu cele mai bune servicii.clienții noștri sunt prietenii noștri.Design de moda,100% Brand Nou,de înaltă calitate!Material:Poliester+Dantela Decolteu:Un Gât Înalt

Stil maneca:fără Mâneci de Culoare: Negru,Gri Stil: Moda pentru Femei rochie din Dantela Marime: S M L XL marimi

Acolo este de 2-3% diferență în conformitate cu manualul de măsurare.

vă rugăm să verificați cu atenție graficul de măsurare înainte de a cumpăra produsul.

Vă rugăm să rețineți că o ușoară diferență de culoare ar trebui să fie acceptabil din cauza luminii și a ecranului.

Ceea Ce Veți Obține:

1*Femeia În Rochie(Fără Centura)

Previzualizare :

TERMENUL ȘI CONDIȚIILE

Adresa De Livrare

Vom livra elementul tău Paypal Confirmat Adresa, așa că vă rugăm să asigurați-vă că adresa de livrare este corectă înainte de a cumpăra produsul.

Cumpărătorul nu trebuie să navă la alta adresa (nu Paypal confirmat adresa) ar trebui să contactați înainte de a cumpăra produsul.

Nu avem nicio responsabilitate pentru adresa de livrare prevăzută în mod eronat.

Timp De Transport Maritim / Timp De Livrare

Vom încerca noastre cele mai bune pentru nava aceeași zi pentru plata eliminate înainte de ora 5.00 PM (Ora Pacificului) , în caz contrar ne va livra în zilele de lucru.

Comanda plasata pe week-end sau de vacanță vor fi expediate luni sau zi de lucru.

Vom folosi USPS cu Confirmare de primire.Mare comanda va fi livrat prin e-mail Prioritate (cu urmărire) în mod automat, fără nici un cost de transport maritim.

Mai jos este aproximativă timpul de livrare pentru diferite țări (doar estimat, nu garantat):

2-9 zile lucrătoare de la cumpărător, în statele UNITE ale americii

Inlocuire/Schimb

Acceptam schimb/înlocuiți elementul în termen de 30 de zile atunci când clientul a primi marfa.

Cumpărătorul va plăti costurile de returnare indiferent de motive.Nu face excepție.

Vom procesul de RMA în termen de 7-14 zile cand vom primi produsul înapoi.Facem schimb/inlocuire element doar dacă elementul este în aceeași stare ca atunci când am plecat.Nu face excepție.

Nedorite returnare produse va fi supus la un 15% taxa de repopulare și marfa trebuie să fie în stare nefolosită numai.

Despre Feedback-Ul

Atunci când primiți elementul și mulțumit cu produsul, vă rugăm să lăsați feedback-ul pozitiv și 5 scoruri DSR.Ne va lăsa o 5 Scoruri DSR feedback-ul pentru tine.

Dacă, pentru orice motiv nu sunteți mulțumit cu achiziția dvs., vă rugăm să contactați prin Mesaj Ebay si vom face tot posibilul să-l rezolve.Vă rugăm să nu lăsați feedback neutru sau negativ, fără nici communition cu .

Pe Sep-20-18 la 18:23:09 PDT, vânzător adăugat următoarele informații:

• Decor: Dantela
  • Silueta: O-LINIE
  • Model Tip: Florale
  • Rochii De Lungime: Mai Sus De Genunchi, Mini
  • Sezon: Vara
  • Decolteu: Guler
  • Gen: FEMEI
  • Maneca Stil: rezervor
  • Stil: Sexy Si De Club
  • Material: Dantela
  • Lungime maneca(cm): Fără mâneci