Nordic Ceas Pendul De Perete Mecanism De Ceas De Lux, Ceasuri De Perete Decor Acasă Mare Dormitor Alb Acasă Tăcut Leagăn Reloj De Pared 0
Nordic Ceas Pendul De Perete Mecanism De Ceas De Lux, Ceasuri De Perete Decor Acasă Mare Dormitor Alb Acasă Tăcut Leagăn Reloj De Pared 1
Nordic Ceas Pendul De Perete Mecanism De Ceas De Lux, Ceasuri De Perete Decor Acasă Mare Dormitor Alb Acasă Tăcut Leagăn Reloj De Pared 2
Nordic Ceas Pendul De Perete Mecanism De Ceas De Lux, Ceasuri De Perete Decor Acasă Mare Dormitor Alb Acasă Tăcut Leagăn Reloj De Pared 3
Nordic Ceas Pendul De Perete Mecanism De Ceas De Lux, Ceasuri De Perete Decor Acasă Mare Dormitor Alb Acasă Tăcut Leagăn Reloj De Pared 4
Nordic Ceas Pendul De Perete Mecanism De Ceas De Lux, Ceasuri De Perete Decor Acasă Mare Dormitor Alb Acasă Tăcut Leagăn Reloj De Pared 5

Etichete: ceas rotund mecanism, mișcarea ceas cu pendul, ceas mișcarea pendulului, mecanism de ceas de nuci, ceas cu pendul, cuc, mare ceas de perete, pictura murala de pared, pendul de perete, ceas de perete mare stație de.

Dimensiuni: 29.5X44.7CM

Tip de exercițiu: Pow Patrula de circulație Tăcut Ceas

Transport: transport Gratuit

Mișcarea de calitate

De asigurare a calității

Serviciu excelent după-servicii post-vânzare

Livrare rapida in 24 de ore

Notă

1.Dacă aveți orice întrebări după cumpărare, vă rugăm să contactați-ne în timp, ne vom ocupa de problema pentru tine în prima dată.

Transport

1. Vom accepta Expres transport (DHL, FedEx,SF,UPS,etc.) și de transport maritim Standard(China post air mail, ePacket, www.evenimenterotary.ro standard), si avem transport gratuit prin China post air mail pentru unele țări.Dacă aveți nevoie pentru a trimite prin curierat rapid sau aveți orice problemă cu metoda de transport maritim, vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.

3. Despre timpul de livrare, dacă alegeți China post pentru a trimite coletul, de obicei, petrecut despre 12-60 de zile de la transport, dar este în funcție de țara în care vă aflați.În acest timp, dacă aveți orice problemă, vă rugăm să ne contactați pentru a verifica.Pentru că vamal problema, este normal ca uneori este nevoie de mai mult timp pentru a navei, sper să ai răbdare să aștepte, vom încerca noastre cele mai bune pentru a vă ajuta.

Despre Service

1. De transport după ordinele, dacă aveți orice problemă cu transportul, vă rugăm să ne contactați în primul rând, noi va putem ajuta pentru a rezolva problema, în loc makeing litigiu sau de a părăsi o revizuire rău în mod direct.Dacă nu ați primi coletul mai mult de 60 de zile de transport maritim, putem oferi o rambursare sau gratuit retrimite la tine, dar amintiți-vă să ne contactați în primul rând.

Vă mulțumesc pentru încredere, ne dorim un cumpărături fericit.

Notă

Transport

Despre Service

Vă mulțumesc pentru încredere, ne dorim un cumpărături fericit.

• Nume De Brand: OLOEY
  • Diametru: 29.5 CM
  • Funcții Speciale: Decor
  • model: Încă de viață