Accesorii motociclete Negru Pasageri din Spate Grila Scaun Pentru Harley Softail Slim FLSL Street Bob FXBB 18-20 0
Accesorii motociclete Negru Pasageri din Spate Grila Scaun Pentru Harley Softail Slim FLSL Street Bob FXBB 18-20 1
Accesorii motociclete Negru Pasageri din Spate Grila Scaun Pentru Harley Softail Slim FLSL Street Bob FXBB 18-20 2
Accesorii motociclete Negru Pasageri din Spate Grila Scaun Pentru Harley Softail Slim FLSL Street Bob FXBB 18-20 3
Accesorii motociclete Negru Pasageri din Spate Grila Scaun Pentru Harley Softail Slim FLSL Street Bob FXBB 18-20 4
Accesorii motociclete Negru Pasageri din Spate Grila Scaun Pentru Harley Softail Slim FLSL Street Bob FXBB 18-20 5

Etichete: elicopterul scaun, motocicleta harley scaun, împânzit de locuri de motociclete, harley fxfb footpegs, honma umbra scaunului, cafe racer scaun, davidson harley scaun, harley softail street bob, motocicle scaun, suzuki rm250.

~~Vă rugăm să ne lăsați feedback-ul pozitiv, dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru.

Dacă nu, vă rugăm să ne contactați,vom rezolva problema cat mai repede posibil, Multumesc~~

Caietul de sarcini:

Stare: 100% De Brand Nou Aftermarket

Culoare : Negru

Material : Piele PU & Bill et Al uminum

Lățime: 175 mm

Lungime: 260mm

Grosime: 71mm

Gaura: 11.5 mm (0.45")

Model: Grila

Tip: Spate Passenge Scaun

Caracteristică:

Acest pad are un mare ajutor atunci când doriți pentru a da prietenul tau o plimbare cu cei așezat singur motocicleta.

Designul său elegant este perfect pentru a decora motocicleta ta.

Ușor de instalare, instrucțiuni nu includ

Montarea:

Se Potriveste Pentru Harley Street Bob 2018-2020

Pachetul inclus:

1 Bucata Din Spate A Scaunului Pasagerului

Conditii De Plata:

1.Vom accepta DOAR Alipay și nava element(e) de la Alipay este verificat adresa

2.Dacă nava de la www.evenimenterotary.ro adresa.Vă rugăm să asigurați-vă că adresa în www.evenimenterotary.ro este compensată cu adresa de livrare înainte de a plăti.

4.Prețul nostru nu include taxele, TVA sau alte taxe ascunse.

Livrare:

Când plasați o comandă, vă rugăm să alegeți o metodă de livrare și să plătească pentru comanda, inclusiv taxa de transport(cu excepția transport Gratuit).Vom trimite articolele termen de 3 zile lucrătoare după ce plata dvs. este finalizată.

Nu putem garanta timpul de livrare la toate transporturile internaționale din cauza diferențelor în vamă ori de compensare în țări individuale, care pot afecta cât de repede produsul este inspectat.Vă rugăm să rețineți că cumpărătorii sunt responsabili pentru toate taxele vamale suplimentare, comisioanele, taxele și impozitele pentru importul în țara dumneavoastră.Aceste taxe suplimentare pot fi colectate în timpul de livrare.Nu vom rambursa taxele de transport pentru transporturile refuzat.

Costul de transport nu include taxe de import, și cumpărătorii sunt responsabili pentru plata taxelor vamale.

Se întoarce:

în termen de 7 zile de la primirea elementelor pentru orice motiv.Cu toate acestea, cumpărătorul ar trebui să asigurați-vă că produsele returnate sunt în condiții inițiale.În cazul în care produsele sunt deteriorate sau pierdute, atunci când acestea sunt returnate, cumpărătorul va fi responsabil pentru astfel de daune sau pierderi, și nu vom oferi cumpărătorului o rambursare completă.Cumpărătorul ar trebui să încercați pentru a depune o cerere cu compania de logistică pentru a recupera costul de deteriorare sau pierdere.

Cumpărătorul va fi responsabil pentru taxele de transport pentru returnarea produselor.

Feedback-ul:

Satisfacția dumneavoastră și feedback-ul pozitiv este foarte important pentru noi.Vă rugăm să lăsați feedback-ul pozitiv și de 5 stele, dacă sunteți mulțumit cu produsele noastre și servicii.

Noi menținem standarde înalte de excelență și să depună eforturi pentru 100% satisfacție a clienților!Feedback-ul este foarte important.Vă rugăm să ne contactați imediat ÎNAINTE de a ne da feedback neutru sau negativ, astfel încât să putem efectua până satisfactia dumneavoastra.Atunci vom îmbunătăți serviciul nostru imediat.

Va acest element se potrivește cu Motocicleta/Masina?

Vom lista dreptul de modele în descrierea produsului, inainte de a cumpara, vă rugăm să confirmați Accesorii sunt potrivite pentru Motocicleta/masina.

Dacă încă nu sunt sigur despre asta, vă poate lua în considerare consultarea unui tehnician inainte de a comanda pentru a fi sigur de pe formă.

Trebuie sa platesc taxe vamale?

noi nu plătesc nici o taxă Fiscală .și prețul pe www.evenimenterotary.ro nu include taxe vamale și comision dacă se întâmplă, orice taxă vamală și de taxa cauzate de acest lucru, cumpărătorul ar trebui să plătească de unul singur, dacă nu sunteți de acord, vă rugăm să nu cumpere, pentru a evita necazurile .Taxele vamale sunt percepute de țările importatoare.nu putem controla acest lucru.

Pot să am încredere în imaginea de postat?

Toate fotografiile sunt 100% originale de photogarphers.

Culorile pot fi diferite din cauza variațiilor dintre monitoare de calculator stabilirea și ochii goi diferență de culoare.

• Articol Diametru: 0cm
  • Nume De Brand: TrichTu Muntele