Litere 3D ABS Fata Capota Emblema Range Rover Capota Litere Autocolante pentru Land Rover Range Rover 0
Litere 3D ABS Fata Capota Emblema Range Rover Capota Litere Autocolante pentru Land Rover Range Rover 1
Litere 3D ABS Fata Capota Emblema Range Rover Capota Litere Autocolante pentru Land Rover Range Rover 2
Litere 3D ABS Fata Capota Emblema Range Rover Capota Litere Autocolante pentru Land Rover Range Rover 3
Litere 3D ABS Fata Capota Emblema Range Rover Capota Litere Autocolante pentru Land Rover Range Rover 4
Litere 3D ABS Fata Capota Emblema Range Rover Capota Litere Autocolante pentru Land Rover Range Rover 5

Etichete: pad land rover range sport, land rover tricou, bmw a construit, locuri range rover classic, a sunat rover, range rover emblema, range rover vogue l322 ceață, land rover logo-ul, broan capota gama de lumini, gem litere autocolante.

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; culoare: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produs-desc { width: 100%; height: 209px; } #descriere { width: 100%; height: 50%; } #detalii { width: 100%; height: 50%; } .ui-cutie-titlu { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-greutate: bold; background-color: #ddd; text-ancora: moșteni; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-cutie-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; de frontieră-top: 1px solid black; }

Suport de Dropshipping și comerț cu Ridicata.

100% Originale și de Bună Calitate, cu acces Gratuit După-vânzare de Garanție.

care este mult mai durabil și de lungă durată în orice situație vreme

[Instalare ușoară]Doar coaja încet la foaia de pe decal și să adere la autocolant pentru mașină.Acesta poate fi blocat pentru a și scos la suprafață cu ușurință și va dura ani de zile.

Vă rugăm să asigurați-vă că mașina suprafața este curată și uscată înainte de a aplica decal la masina ta

[Personalitate] Se va da vehiculul dumneavoastră un minunat ochi-prinderea stil de ROCK

Proiectat pentru a se potrivi cu bonete și tailgates pe toate pentru Range Rover

modele enumerate mai jos

pentru Range Rover Sport (2004 până în prezent)

pentru L322 (2002-prezent)

pentru Evoque (2011 până în prezent)

pentru P38 capota numai (1995-2002)

pentru Fit (1979 - 1995)

Metoda de instalare:

(1) curat părți ale corpului pentru a lipi, a garanta inserați codul loc uscat, curat, fără ulei, fără apă;

(2) în folie de protecție cu atenție de pe logo-ul din spate adeziv; Scopul să inserați părți de a aplica, și apăsați ferm;

(3) se asigură că, în termen de 24 de ore după pasta nu se spala la masina;

(4) vă rugăm să nu repete lipire, pentru că utilizarea repetată poate face logo-ul inserați codul sexul devine sărac

culoare:Mat Argintiu/Negru Lucios/Lucios Argintiu/Negru Mat

Material:ABS

dimensiune:dimensiune Produs: R-4.5x3cm/O,G-4.5x3.2cm/V,O-5.5x3.1cm/E-4.1x3cm/N-4.8x3.1cm

Conținutul Pachetului:

10*limba engleză autocolant auto

Doar cele de mai sus pachetul de conținut, alte produse nu sunt incluse.

Notă: Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale.Măsurarea permis de eroare este +/- 1-3cm.

Despre Noi

Noi oferim un produs bun cu cel mai bun pret,ne-am sprijini cu Ridicata/Picătură de Transport maritim Pentru

1. Pentru Picătură de Transport maritim comanda, te rog remarca"dropshipping ordine", vom prioritiza.

2. Pentru en-Gros/Drop comenzi de Livrare, dacă aveți orice idei cu privire la prețul sau pachetului,vă rugăm să ne contactați în avans,vă vom oferi cele mai bune servicii pentru a satisface cerintele dumneavoastra.

Despre Plată

Dacă te întâlnești probleme atunci când efectuarea plății, vă rugăm să contactați www.evenimenterotary.ro Centru de Servicii pentru Clienți pentru a cere ajutor:

Despre Transferurile

1.Vom trimite comenzi URGENT termen de 2-5 zile(cu excepția week-end și de sărbătorile naționale) după ce plata dvs. este completat în mod normal.

2.Vă rugăm să scrieți completati adresa de livrare corecta numărul de telefon și codul poștal, în special Rusia și Belarus cumpărători, vă rugăm să confirmați numele tău complet.

3.Vă rog să observați că noi nu va fi responsabil pentru plata taxelor vamale.Vă rugăm să vamale clearance-ul de unul singur.

4.Noi oferim atât postul de transport maritim și exprima shippings.Pentru cele mai multe țări, post livrare durează aproximativ 25-35 de zile lucrătoare, și mai mult pentru unele țări ca Brazilia, Peru.

Expres transport inlcude DHL, EMS, www.evenimenterotary.ro Premium de Transport și Linii Speciale ca Aramex.Este nevoie de aproximativ 7 zile.(Se va întârzia, dacă țara dumneavoastră întâlni unele probleme,greva muncitorilor,vreme problemă și așa mai departe.)

Despre Servicii post-vânzare

Suntem vânzător de încredere, și ne-am nostru profesionist după-vânzare de servicii pentru toate obiceiurile noastre.Dacă există orice întrebare cu privire la scopul,vă rugăm să ne contactați în avans ,vom fi mereu aici până când veți obține un fericit răspunsul.

Despre Feedback-Ul

1. Vă rugăm să verificați pachetul și element atunci când vei ajunge cu grijă pentru a asigurați-vă că nu există nici o problemă.

2. Dacă aveți orice probleme sau nu sunt pe deplin mulțumit cu pachetul,vă rugăm să nu ezitați să ne contactați înainte de a părăsi feedback-ul negativ.Vom rezolva problema pentru a te satisface.

3. Dacă nu există nici o problemă, vă rugăm să ne lăsați 5 stele feedback-ul pozitiv.

Afirmația este cea mai mare motivația noastră ! ! !

• Autocolant De Plasament: Întregul Corp