BDF Tableta de 10 Inch 2G Telefon de Asteptare Tab Tablet Pc Android 4.4 Play Store 1GB/16GB Quad Core 1280*800 IPS Android Tablet 10.1 0
BDF Tableta de 10 Inch 2G Telefon de Asteptare Tab Tablet Pc Android 4.4 Play Store 1GB/16GB Quad Core 1280*800 IPS Android Tablet 10.1 1
BDF Tableta de 10 Inch 2G Telefon de Asteptare Tab Tablet Pc Android 4.4 Play Store 1GB/16GB Quad Core 1280*800 IPS Android Tablet 10.1 2
BDF Tableta de 10 Inch 2G Telefon de Asteptare Tab Tablet Pc Android 4.4 Play Store 1GB/16GB Quad Core 1280*800 IPS Android Tablet 10.1 3
BDF Tableta de 10 Inch 2G Telefon de Asteptare Tab Tablet Pc Android 4.4 Play Store 1GB/16GB Quad Core 1280*800 IPS Android Tablet 10.1 4
BDF Tableta de 10 Inch 2G Telefon de Asteptare Tab Tablet Pc Android 4.4 Play Store 1GB/16GB Quad Core 1280*800 IPS Android Tablet 10.1 5

Etichete: android tablet, p80x, oamenii turcă, se adapteze wifi, angel șervețel, gelaxy tab s6, huawei mediapad t5 tableta, android tablet, tableta nota 10, 20000mah.

Wi-Fi: 802.11 b/g/n Bluetooth FM Google Play Cartelă SIM 2G rețea 850/900/1800/1900MHz Adobe Flash, 5.0 Megapixeli Camera din Spate + 2.0 Megapixeli camera video Frontală-cu care se Confruntă Camera Video Rezolutie: Fata / Spate Microfon și Difuzor Dimensiune Baterie: 5000mAh Limbi: Afrikaans, Bahasa Indonezia, Bahasa Melayu, Dansk, germană, engleză, spaniolă, Filipineză, franceză, italiană, Maghiară, olandeză, Portugues (Brasil), Portugues (Portugalia), Vietnameză, turcă, greacă, rusă, Arabă, Thailandeză, coreeană, Chineză(tradițională), Japoneză Display: Dimensiune ecran: 10 Inch ( Ecran cu diagonala de lungime) Rezolutie Display: 1280x800 LCD de 5 puncte, Capacitiv Multi-Touch Ecran de Memorie: Interna: 16GB ( de Sistem și de Aplicații ocupă o parte a spațiului .) Formate Media: Video: AVI, MKV, MOV, TS, M2TS, RM/RMVB, FLV, 3GP, MPEG, DAT, MP4 Audio: MP3, WMA, APE, FLAC, OGG, WAV Imagine: JPG, GIF eBook: WORD, EXCEL, POWERPOINT, PDF, TXT Porturi: 3.5 mm Port Audio de Ieșire *1 slot Micro Port USB *1 slot Micro TF card Port *1 slot SIM Card Port *2 slot pachet PachetIntroducere: Adaptor Încărcător + cablu OTG + carte Manual(engleza) + Ecran folie de protectie +Cutie Pachet de Memento cu Amabilitate:

Specificatiile Producatorului:

General, Versiune sistem de OPERARE: Android 4.4 PROCESOR: MTK6582 Quad-Core RAM: 1GB ( de Sistem și de Aplicații ocupă o parte a spațiului) .Orice produs nu poate satisface 100% din clienți, putem face doar 98% satisfacție a clienților și de sprijin .Produsul nostru au garantat și de garanție,Orice client nu este mulțumit ,Vom rezolva și de a îmbunătăți .Acest proces de creștere este necesar .Contactați serviciul clienți .Te rog, crede nostru de servicii pentru clienti fidelizarea personalului și mâner capacitatea.Nu da cu ușurință o evaluare negativă și feedback-ul rău stele .Pentru că evaluarea este în imposibilitatea de a schimba ,f eedback nu se poate schimba, W e nevoie să comunice și să se înțeleagă reciproc.Banii nu este important, credibilitatea este important.Suntem sinceri vânzător .Toate Tablet-au garantat și de garanție , vă putem ajuta să rezolve toate probleme, a face să vă mulțumiți.Multumesc!:)

Dacă alegeți pentru a navei de la Federația rusă : timpul de Livrare foto

Două culori de Coperta de Piele: Negru,Alb

NOTĂ:vă Rugăm să citiți înainte de a face comanda:

1. Nu am nevoie să plătească pentru taxe vamale?

Cumpărătorii sunt responsabili pentru taxele vamale.În mod normal, Dacă am expediat din China,nu au taxe vamale, ar trebui să-l plătească.Nu vom suporta orice taxe vamale sau taxe la import.Dacă coletul ajunge strict inspectate de către autoritățile vamale, trebuie să plătească impozit pentru vămuire.Nu vom suporta taxe vamale.Costul de returnare sau de pierdut coletul va fi pe cumpărător ca urmare a respinge cutoms clearance-ul.

2. Dacă sunt nemulțumit cu produsul?

Dacă sunteți mulțumit cu produsul și serviciul nostru ,vă rugăm să lăsați-ne 5 STELE!Dacă aveți orice problemă cu un produs,livrare,service, vă rugăm să ne contactați,vom răspuns în timp, vă rugăm să nu lăsați feedback-ul negativ sau deschide disputa direct.Noi suntem responsabili vânzător, care se concentrează pe servicii și va oferi cea mai bună soluție pentru a satisface dacă ne contactați !

3. Pot obține reparații în garanție?

Avem 6 luni de garanție în China, dar în unele țări www.evenimenterotary.ro oferă Un an garanție de înlocuire în țara dumneavoastră.

4. Despre fotografie de produs

În descriere fotografie care arată produsul,este la web oficială.Fotografia care a fost editat pentru a arăta cele mai bune ale produsului.Este doar pentru referință.Detaliile trebuie să se refere la obiect real foto.

5. Despre Bagaje:

Efective de stocare disponibil este mai puțin,motivul este că software-ul de configurare a va ocupa o parte din bagaje.Nu putem accepta disputa RAM/ROM diferență.

6. Despre timpul de transport și de modul?

Unele dintre produsele noastre au depozite în Rusia și Statele Unite。 și mărfurile trimise din China sunt selectate ca www.evenimenterotary.ro Standard de Transport maritim.Acest logistica este www.evenimenterotary.ro logistica, care este foarte sigur și rapid, și este garantat că, dacă bunurile sunt deteriorate sau pierdute și nu ajung în termen de 60 de zile, logistica va compensa toti banii.

Dacă nu puteți accepta, te rog, nu pentru asta.

• Nume De Brand: BDF
  • Rezoluție De Afișare: 1280x800
  • Google Play: Da
  • Capacitatea Celulei: 5000MAH