Camion Mașină de Monitorizare a Presiunii în Anvelope Sistemul TPMS de Încărcare Solară cu 6 Senzor Extern Display LCD Anvelope Alarmă de Temperatură Monitor 0
Camion Mașină de Monitorizare a Presiunii în Anvelope Sistemul TPMS de Încărcare Solară cu 6 Senzor Extern Display LCD Anvelope Alarmă de Temperatură Monitor 1
Camion Mașină de Monitorizare a Presiunii în Anvelope Sistemul TPMS de Încărcare Solară cu 6 Senzor Extern Display LCD Anvelope Alarmă de Temperatură Monitor 2
Camion Mașină de Monitorizare a Presiunii în Anvelope Sistemul TPMS de Încărcare Solară cu 6 Senzor Extern Display LCD Anvelope Alarmă de Temperatură Monitor 3
Camion Mașină de Monitorizare a Presiunii în Anvelope Sistemul TPMS de Încărcare Solară cu 6 Senzor Extern Display LCD Anvelope Alarmă de Temperatură Monitor 4
Camion Mașină de Monitorizare a Presiunii în Anvelope Sistemul TPMS de Încărcare Solară cu 6 Senzor Extern Display LCD Anvelope Alarmă de Temperatură Monitor 5

Etichete: ios senzorului de presiune în pneuri, tpms pneuri senzor, 70mai xiaomi, în plus senzor de apă, r300, șef de trib indian, planeta a sistemului solar, tpms camion 18, manometru anvelope lada, diferențial senzor.

Caracteristici: presiunea În anvelope sistemul de monitorizare (TPMS) poate monitoriza presiunea în anvelope/temperatura de stare în timp real.Acesta va transmite în timp real voce de alarmă și de avertizare intermitent de fier pentru a avertiza șoferul de confortul și siguranța de conducere a vehiculului.Afișare simultană a presiunii în anvelope și temperatură.Scurgeri de aer de avertizare, de joasă presiune de avertizare, de înaltă presiune de avertizare.Temperatură ridicată de avertizare, de putere mică avertizare, nici un semnal de avertizare.Solar Power & USB de Încărcare: inteligent sistem wireless cu 2 moduri de încărcare care să asigure presiunea în anvelope sistemul de monitorizare va funcționa continuu, baterie reîncărcabilă litiu, pentru a obține energie electrică poate crește anvelope de viață.Solar si USB de încărcare rămas bun de la tradiționale de cabluri.Potrivit pentru 6 anvelope: valoarea maximă a presiunii în anvelope este mai mică decât 8bar ,monitorizarea în timp Real a temperaturii și presiunii cu grad ridicat de precizie pentru 6 anvelope simultan și poate schimba în mod automat de date corespunzătoare, tv LCD modul de afișare a se asigura de înaltă rezoluție raport și de garanție de înaltă definiție și nici un ecran splash condiție.Digital Display: ecran LCD cu lumina de fundal luminos și clar de date, vă permite să ușor și confortabil de a înțelege starea de masina ta.Avem, de asemenea, echipat cu un suport reglabil, care se poate regla presiunea în anvelope de afișare în funcție de panta de pe tabloul de bord. 6 senzori: Vom oferi 6 senzori, adecvat pentru utilizarea în zilele ploioase.În plus, ei au de înaltă sensibilitate și precizie ridicată și pot fi utilizate pentru a măsura presiunea și temperatura.

Specificatii : Tip: Monitorizare A Presiunii În Anvelope

TPMS Receptor: Baterie: Built-in 1000mAh baterie litiu-ion Tensiune de Lucru: DC 5V Transmisie RF Frecventa: 433,92 MHz Unitate de Presiune: psi / bar Unitatea de Temperatură: °.C / °.F.Temperatura De Lucru: -20℃La 85℃ Temperatura De Depozitare: -40℃-125℃

Senzor extern : Presiune de Lucru: 0-116 psi / 0-8bar Presiune Precizie: +/- 0.1 BARi Frecventa de Lucru: 433.92 MHz Tensiune de Lucru: 2.0-3.6 V rezistent la apa: IP67 Temperatura de Lucru: -40℃La 85℃ Temperatura de Depozitare: -40℃-125 ° C Baterie: Built-in CR1632 120mAh Baterie Buton de Viață a Bateriei: 1-2 ani (Baterie)

Pachetul inclus: 1 x Receptor 6 x Senzor Extern 6 x Anti-furt Piuliță 1 x Cheie 1 x Cablu USB 1 x Manual 1 x Suport 1 x Sticker

Faceți dropshipping ?

Da,facem.Dacă aveți orice întrebare, vă rugăm să ne contactați.

Producția Materialului De Siguranță?

Toate produsele sunt 100% de brand nou, funcțional și verificate cu atenție înainte de a trimite.

Atunci când este coletul trimis?Vom trimite comanda in termen de 5 zile lucrătoare.Timpul de livrare variază în funcție de diferite țări și vor fi afectate de vreme, de sărbătorile legale și așa mai departe.Dacă scopul nu a primit în declare timp, vă rugăm să ne contactați.

Ce zici de rambursare?Rambursare completă dacă produsul nu corespunde descrierii sau defecte.

Dacă există orice alte probleme , faceți Clic pe Ajutor https://helppage.www.evenimenterotary.ro/buyercenter/index.htm#centerhttps://helppage.www.evenimenterotary.ro/buyercenter/index.htm#center

• Tensiune: 5V
  • Extern De Certificare De Testare: ce
  • Nume De Brand: LEEPEE
  • Numele Modelului: 24231
  • Caracteristici Speciale: 180 Suport Reglabil

Xcowgirl83x

2021-02-07

To the Vladimir Region 2 weeks, it came to the Post Office. Packed well, in a box, and everything is wrapped with pupyrkoy-the box is not crumpled, inside everything is in foam. Corresponds to the description of the seller, in working order, the monitor is charged-immediately turned on. Checked for a car Korean and gazelle everything works, but took for the lawn. With the seller did not communicate-there was no need, the track was tracked, the goods were sent immediately.

Slaught Ol

2021-01-27