NOS scaun auto tetiera nos masina gât pernă pernă pernă pentru gât smart fortwo tetiera turbo gât seat leon reposacabezas 0
NOS scaun auto tetiera nos masina gât pernă pernă pernă pentru gât smart fortwo tetiera turbo gât seat leon reposacabezas 1
NOS scaun auto tetiera nos masina gât pernă pernă pernă pentru gât smart fortwo tetiera turbo gât seat leon reposacabezas 2
NOS scaun auto tetiera nos masina gât pernă pernă pernă pentru gât smart fortwo tetiera turbo gât seat leon reposacabezas 3
NOS scaun auto tetiera nos masina gât pernă pernă pernă pentru gât smart fortwo tetiera turbo gât seat leon reposacabezas 4
NOS scaun auto tetiera nos masina gât pernă pernă pernă pentru gât smart fortwo tetiera turbo gât seat leon reposacabezas 5

Etichete: încărcător turbo, acasă inteligent, kustuv pernă acoperă, Perna, momo, art perne decorative, autocolant auto, nos tub, acoperi pilow, niro.

Auto tetiera Caracteristici: NOS Oxid de Azot Sticla Stil de Perna

Suport confortabil cap,gât și spate

A face condusul mai confortabil și mai sigur.

este rece scaun de masina decor

Bună companie în mașină.

Un mic cadou perfect pentru orice JDM și derivă Masina ventilator Spătarul Caietul de sarcini: Culoare: albastru

Material:Pluș

Dimensiune: 2 dimensiuni pentru alegerea TIP a: 30*9cm TIP B: 43*15 cm Tip:Tetiera/Spatar

Conținutul Pachetului:

1*mașină de perna

Doar cele de mai sus pachetul de conținut, alte produse nu sunt incluse.

Notă: Lumina de fotografiere și afișează diferite poate provoca culoarea elementului din imagine un pic diferite de cele reale.Măsurarea permis de eroare este +/- 1-3cm.

Despre Noi

Noi oferim un produs bun cu cel mai bun pret,ne-am sprijini cu Ridicata/Picătură de Transport maritim Pentru

1. Pentru Picătură de Transport maritim comanda, te rog remarca"dropshipping ordine", vom prioritiza.

2. Pentru en-Gros/Drop comenzi de Livrare, dacă aveți orice idei cu privire la prețul sau pachetului,vă rugăm să ne contactați în avans,vă vom oferi cele mai bune servicii pentru a satisface cerintele dumneavoastra.

Despre Plată

Dacă te întâlnești probleme atunci când efectuarea plății, vă rugăm să contactați www.evenimenterotary.ro Centru de Servicii pentru Clienți pentru a cere ajutor:

Despre Transferurile

1.Vom trimite comenzi URGENT termen de 2-5 zile(cu excepția week-end și de sărbătorile naționale) după ce plata dvs. este completat în mod normal.

2.Vă rugăm să scrieți completati adresa de livrare corecta numărul de telefon și codul poștal, în special Rusia și Belarus cumpărători, vă rugăm să confirmați numele tău complet.

3.Vă rog să observați că noi nu va fi responsabil pentru plata taxelor vamale.Vă rugăm să vamale clearance-ul de unul singur.

4.Noi oferim atât postul de transport maritim și exprima shippings.Pentru cele mai multe țări, post livrare durează aproximativ 25-35 de zile lucrătoare, și mai mult pentru unele țări ca Brazilia, Peru.

Expres transport inlcude DHL, EMS, www.evenimenterotary.ro Premium de Transport și Linii Speciale ca Aramex.Este nevoie de aproximativ 7 zile.(Se va întârzia, dacă țara dumneavoastră întâlni unele probleme,greva muncitorilor,vreme problemă și așa mai departe.)

Despre Servicii post-vânzare

Suntem vânzător de încredere, și ne-am nostru profesionist după-vânzare de servicii pentru toate obiceiurile noastre.Dacă există orice întrebare cu privire la scopul,vă rugăm să ne contactați în avans ,vom fi mereu aici până când veți obține un fericit răspunsul.

Despre Feedback-Ul

1. Vă rugăm să verificați pachetul și element atunci când vei ajunge cu grijă pentru a asigurați-vă că nu există nici o problemă.

2. Dacă aveți orice probleme sau nu sunt pe deplin mulțumit cu pachetul,vă rugăm să nu ezitați să ne contactați înainte de a părăsi feedback-ul negativ.Vom rezolva problema pentru a te satisface.

3. Dacă nu există nici o problemă, vă rugăm să ne lăsați 5 stele feedback-ul pozitiv.

Afirmația este cea mai mare motivația noastră ! ! !

• Material De Umplere: Fibre Sintetice
  • Auto Tetiera Culoare: albastru
  • Material: Artificiale De Pluș
  • Masina Spatar Dimensiune: 30*9cm / 43*15 cm